Jak odinstalowac Win98?

w dodaj/usun brak mozliwosci a w folderze po zaklikaniu ikonki "uninstal"pojawia sie info, ze odinstalowywanie nie bedzie kontynuowane. Moze jakims programem?

jaki masz drugi system?

Poleceniem: format c:

musisz jasniej napisac o co ci chodzi odinstalowac mozna system jak ma sie drugi czyli masz 98 i nałozony np XP ale jak masz tylko 98 to mozesz go usunac tak jak w poscie wyzej FORMAT C: przecierz system w usun dodaj programy sam siebie nie odinstaluje

Tez Win98,ale po polsku.Nie moge go zainstalowac w C bo jest za malo miejsca(Moj dysk C ma zaledwie 640mb).Mam drugi dysk (4,3gb),na nim ponad 2giga wolne,ale instalator wywala,ze potrzeba wiecej przestrzeni.Rozumiem,ze tylko w C moze byc zainstalowany.I co tu zrobic?

to gdzie w koncu masz ten 98 ? w C czy na drugim dysku?

co masz na C ?

Na C mam 98lite we wloskiej wersji.Na D mam 98SE po polsku. C jest malej pojemnosci i tu mam problem.Zeby odinstalowac 98lite,musze najpierw zainstalowac 98SE.

Zeby odinstalowac 98lite,musze najpierw zainstalowac 98SE.

Bzdura! wkładasz dyskietke startowa98 uruchamiasz komp ponownie odpala ci dyskietka uruchamiasz FDISK wpisujesz format C:

Wrzucasz płyte i instalujesz98se

To też jest lekka bzdura. FDISK jest do partycjowania dysku.

Po uruchomieniu komputera z dyskietki startowej poprostu wpisujemy format c: po czym potwierdzamy formatowanie.

masz oczywiscie racje ! Pod warunkiem ze ma system plików FAT32

A jak NTFS? To musi wejsc w FDISK i usunac z poza DOSA itd…

Bo jnaczej to lipa

kazałem mu uruchomic fdisk aby zobaczył na czym stoji

Też bzdura. OS win 98 nie współpracuje z systemem plików NTFS tak że w rachubę wchodzi tylko FAT 32 ewentualnie FAT 16.