Jak odinstalowac

Witam

Mam problem z odinstalowaniem alcohala

To znaczy sprawa jest taka

Mailem starszą wersie alcohola (1.9.5.2722 ) odinstalowałem ja Zresetowałem kompa Sprawdziłem w dodaj usuń nie było go tam juz Wiec przystąpiłem do instalacji nowszej (1.9.5.3105 )I wszystko było by ok Gdyby nie to że po starszej pozostał mi 1 wirtualny dysk którego nie mogę usunąć I zauważyłem ze w kompie jest jeszcze stara wersja programu Która nie widnieje w “dodaj usuń” Ale za to jest tam nowsza wersja Próbowałem ja odinstalować Lecz nic z tego Po kliknięciu na usuń zaczyna sie odinstalowanie Po czym wyskakuje komunikat

e7qq.jpg

Klikam ok i pojawia sie

b4ep.jpg

I wszystko wraca do normy Pomóżcie proszę jak to wyrzucić z kompa (jedna i drugą wersje i ten nieszczęśliwy wirtualny dysk )

Dzięki za szybka odpowiedz

Zrobiłem tak jak kolego kazał Lecz starej wersji nie mogłem zainstalować Gdyż wyskakiwał komunikat ze jest nowsza wersja Dlatego odinstalowałem nowszą Zniknęła z “dodaj usuń” Lecz pozostał jeszcze folder z alcoholem w którym jest cos takiego

folder0wc.jpg

to jest nowsza wersja A pozostał mi jeszcze folder ze starą wersja Wygląda tak

folder0bq.jpg

W tej chwili jak uruchamiam alcohol (którykolwiek ) pojawia sie

ster0vq.jpg

Chciałem zainstalować z powrotem któryś z programów lecz jest to niemożliwe Pojawiają się komunikaty

e6hw.jpg

rutzekranu0018tg.jpg

rutzekranu0024ad.jpg

I cała instalacja się cofa ?

Chyba juz po sprawie

Wyczyściłem wszystkie foldery Przeciściłem kompa Zainstalowałem ponownie I jak na razie działa

Jeszcze raz dzięki

wlkp2 wirtualne dyski usuwa się przed deinstalacją oprogramowania w którym zostały one stworzone !!

Teraz pozostaje Ci tylko ponownie zainstalować starą wersję, zlikwidowanie napędu wirtualnego.

Potem jej deinstalacja. Czyszczenie pozostałości i inastalacja nowej wersji oprgramowania.