Jak odłączyć youtbe od konta google?

Witam, z góry chciałbym przeprosić za dział w którym umieszczam ten temat ale po prosu nie mam pojęcia gdzie mógłbym o tym pisać. Problem tkwi w tym, że niestety musiałem założyć konto google żeby móc cokolwiek ściągnąć na androida (aplikacje itd.). Konta google+ nie mam, ale mimo wszystko to konto google ma mnóstwo powiązań m. in. z youtube. Po wejściu na youtube, mam coś takiego: http://i.imgur.com/YbxaTjQ.jpg Da się to jakoś zlikwidować? Konta na youtube niby nie mam. Jak klikne w “moje konto” to pojawia się okno w którym MOGE je dopiero zrobić i dołączyć do google+ w którym nie jestem. Mimo tego mogę subskrybować kanały, robić playlisty itd. To normalne i czy mogę to jakoś “ogarnąć” żeby youtube działał po staremu?

Zawsze jak jesteś zalogowany na swoje konto na GMailu to automatem jesteś logowany na YT to normalne i nic z tym nie zrobisz, YT jest własnością Google.

tak jak napisał kolega wyżej usługi od google są ze sb powiązane i mając gmail np masz odrazu wszystko.

Pitrek25

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jak masz androida i gmaila to G+ też masz ale chyba nie jesteś tego świadom, a do yt moż podłączyć jakby inna zmyślona nazwe zamiast nazwiska ale dalej bedzie powiazane z kontem google noc z tym nie zrobisz.

zawsze możesz usnąć konto googla z telefonu, zobacz na synchro i konta->google->usuń konto.