Jak odpalic kompa bez powera?

Witam,

mam złożonego całego kompa bez obudowy… proszę o info co zrobić, aby komp się włączył… widziałem na filmikach jak bez obudowy i przycisków włączających kompy chodzą więc napewno da się go uruchomić.

To stary komp więc mogę go na testy dac xD płyta Asus A7N8X-X X-Series. wszystko włączone prawidłowo, w instrukcji jest napisane, że jak swieci na plycie taka dioda to znaczy ze jest ok xD Tylko nie mam przycisku power… jak to uruchomić bez przycisku?

Bierzesz śrubokręt i łączysz na chwilę piny, do których normalnie podłączasz kabel od przycisku power. Równie dobrze możesz te dwa piny zewrzeć zworką. Tylko nie pomyl pinów od włączania z tymi np od diody Power Led.

A jak Masz przycisk RESET, to jego podłącz w miejsce POWER i włącz komputer resetem.

A jak w instrukcji jest podany power? Mam PWRTMP1 takie 2 miejsca są jakby na zworke.

ja zawsze jadę wszystko po kolei (jest szybciej niż by czytać te małe literki :lol: )

Znalazłem. XD Komp pali, wszystko działa… jestem po zmianie karty graficznej w tym cacku xD No i nie pali mi obrazu :confused: Monitor elegancko podłączony ale 0 reakcji. :confused: nawet sie monitor nie włącza xD diodka mryga.

zresetuj bios może obraz powróci (i czy karta w 100% sprawna ??)

@up:

Karta nówka… bios sie restartowało wyjmując baterie na ok. 30 sec tak?

różnie bywa czasami i kilka sekund a czasami i godzina zależy od mobo

■■■■ nie reaguje nadal ;s :/// dobra kit xD