Jak odtwarzać radio eska w GG?


(Zuberator) #1

Witam !

Mam pytanie czy da się do listy utworów gadu-gadu dodać radio ESKA i inne ?

Jeśli tak to proszę o odpowiedź jak .

Dzięki za pomoc .


(Chillout) #2

Nie da się. To jest odtwarzacz tylko open.fm.

Korzystaj z playerów, które pozwalają na odtwarzanie Eski:

Radiosure: http://www.radiosure.com/download/

Screamer Radio: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... adio+0.4.3

lub słuchając przez przeglądarkę: http://www.eska.pl/


(danyll) #3

Możesz też używać zwykłego odtwarzacza muzyki, który obsłuży ci połączenie z danym radiem (winamp, foobar). Ze stronki radia wyciągasz plik *.pls i wrzucasz go do playera jak zwykły plik muzyczny.


(mb2707) #4

no a jak to zrobić


(Chillout) #5

m3u

http://www.listenlive.eu/poland.html

Pobierasz streaming lub klikasz ppm na dany streaming i wchodzisz we właściwości i kopiujesz adres odnośnika, wklejasz dany URL w jakiegoś playera lub tworzysz skrót na pulpicie, odtwarzając przez Windows Media Player.


(system) #6

Ja to robię troszkę inaczej:

Jak mam link do okna-popup napisanego we flashu, tam gdzie otwiera się odtwarzacz, klikam zapisz odnośnik jako , wybieram miejsce i sprawdzam, czy rozszerzenie to .m3u. Włączam AIMP, wybieram otwórz plik , znajduję plik .m3u i już...


(danyll) #7

Wchodzisz na stronę np ESKA. Klikasz posłuchaj, eska i otwiera ci się stronka do odtwarzania(albo okienko). Klikasz w nim prawym, wybierasz pokaż źródło strony i w nowym oknie dajesz szukaj (CTRL+F w firefoxie) i wpisujesz do wyszukania:

pls

. Jak znajdziesz kopiujesz cały link, który zawiera to pls i wklejasz do paska adresu przeglądarki i enter. Powinno ci się zapytać czy pobrać plik. Dajesz tak, zapisujesz i ściągnięty plik od razu możesz wrzucić do foobar2000 i słuchać radia:) Nie wiem jak na to wpadłem ale sposób jest skuteczny :o :smiley: