Jak odtworzyć film w Flash Player, który jest zapisany na stronie Web Archive?

Witam. Mam pytanie Jak odtworzyć film w Flash Player , który jest zapisany na stronie Web Archive ? Pamiętam ,że jeszcze kilka lat temu taki film w Web Archive szło odtworzyć bez problemu- wyświetlał się odtwarzacz wideo i filmy się uruchamiały i w ten sposób szło oglądać wiele filmów , które są usunięte z You Tube ,ale od jakiegoś czasu jest z tym problem i wyświetla się taki komunikat : ‘’ Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia’s Flash Player. Get the latest flash player’’ . Czy istnieje obecnie jakiś sposób ,żeby te filmy w Web Archive szło oglądać ? Żeby uruchamiał się odtwarzacz i film się wczytywał ?

Spróbuj z tym rozszerzeniem, to emulator flasha.

A nie możesz ściągnąć pliku na dysk i obejrzeć w swoim odtwarzaczu? Na Web Archive chyba mają pliki wideo w różnych formatach i jeśli flv nie działa, to inne da się odtworzyć.
Możesz podać link do pliku na Web Archive?

FLV to flash video, jeden z wielu kodeków wideo. Autora tematu interesuje SWF. I o ile webarchive takowy zaarchiwozował, to można pobrać, ale bywało w tamtych czasach że autorzy rozbijali je na wiele plików flash i zewnętrznych js, a to już nie tak łatwo pobrać.

Ja polecam po prostu starą przeglądarkę i plugin z NPAPI. Firefox mógł je wczytywać z profilu użytkownika jeśli parametr pluginsdir był na true.

Np. taki link : Polityczne skarpetki - Google Video

Google video to nie YouTube, Google wchłonął YT i uśmiercił swój kod Google Video.

Google Video nigdy nie używał flasha do filmów (więc ani nie były zamykane w *.swf, ani transkodowane do *.flv), używał kontenera *.avi (chyba z DivX), do którego bezpośrednio linkował na swoich serwerach (z jakiegoś powodu nazywane były *.gvi). Później Google chyba kupił YT, a swój serwis zabił.