Jak oduczyć siostre korzystania z n-k

może akurat pisze coś do kolegów, albo chce ich zaprosić do znajomych.

A od czego real, komunikatory ??

Ideą NK było odszukiwanie i integracja znajomych z dawnych szkół klas, a nie kolejna piaskownica dla gimbusów :stuck_out_tongue:

sama prawda. Teraz dzieci tworzą jakieś profile fikcyjne i tylko syf wprowadzają.

A ja mam fajny pomysł (a może raczej głupi). Zdobądź hasło do jej konta (np. za pomocą keyloggera) potem zaloguj się na to konto i usuń je. Jak po tym jej nie przejdzie, to zablokuj NK.

Zgłoś jej profil jako fikcyjny :), a jeśli nie, to stwórz konto gościa bez dostępu do internetu … poproś rodziców o interwencję, załóż blokadę rodzicielską, timer lub zamontuj zamek w pokoju.

najlepiej ,jak chce internet niech kupi router proste

wiktor96 ma rację jeżeli chce internet to niech wyłoży kasę na router, kabel (chyba że zrobisz Wi-fi) i ewentualnie kartę sieciową.

Albo niech ci płaci za to że korzysta z komputera. A każde nadgodziny liczyć z 5% więcej :D.

Wysłać do psychoterapeuty do spraw uzależnień. I wcale to nie jest żartem.

fiesta, real komunikatory, czyli chodzi ci o gg czy coś?

Raczej trudno byłoby do tego celu użyć czegoś innego niż GG, bo wątpię żeby 99% klasy w ogóle wiedziało że są inne komunikatory niż GG.

A co to? Internet tylko dla dorosłych? Gry na kompa też? I n-k też? Nie przesadzajcie.

a jaki jest sens rejestrowania się dzieci na n-k?? szukają starych znajomych ze żłobka czy co?? tylko pożywka dla pedofili bo mają bazę danych takich konusów :smiley:

Internet jest również dla dzieci i dla młodzieży, ale potrafiących z niego korzystać. Czy nie uważasz że zarejestrowanie się na NK i umieszczenie w profilu swojego zdjęcia z wycieczki klasowej do Oświęcimia w piecu do palenia zwłok jest totalnym przegięciem ??

Zalew głupoty i bezmyślności jest wręcz porażający.

el polaco, nie mów że się martwisz o te dzieci. może chcą mieć konto na naszej klasie i mieć w znajomych kolegów. Nikomu nie zabronisz.

Fiesta, a kto mówi coś o jakimś piecu i zwłokach?

Serwisów społecznościowych dla gimbusów w sieci aż za nadto, więc po co jeszcze na NK ich pełno ??

Bo taka moda, bo rywalizacja kto będzie miał więcej znajomych w profilu, bo ja jestem najfajniejszy (a) bo mam 1500 znajomych (których nawet połowę nie widziałem (am) na własne oczy ??). Bo zamieszczę w profilu głupi wierszyk z blogaska czy durną fotkę i będę zbierać głupawe komentarze ??

W języku młodzieżowym jest jedno określenie które pasuje do powyższego :arrow: żal.pl

Ja mówię: o poziomie profili małolatów i celowości ich zakładania :stuck_out_tongue:

może i racja.

Racja, racja… szukają znajomych z przedszkola, czy co?

Albo te konta fikcyjne. Jeśli ktoś zakłada profil o nazwie “miłośnicy kiełbasy”,“miłośnicy pończoch”,“wszyscy, którzy się śmieją”, albo “Claudia Schiffer” lub “Artur Boruc”, których profili jest od groma, to czy naprawdę szuka starych znajomych?

Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

A jeśli chodzi o Twoją siostrę, to pozwól jej siedzieć na tej “naszej-klasie”, w końcu naprawdę się nią znudzi, jeżeli nie będzie miała kogo już dodać do znajomych, bo wszyscy będą już u wszystkich!

Tak tak strony typu: n-k, epuls, grono itp to zmory a jak chcecie pogadać to se piszcie na: czacie, gg i innych komunikatorach a nie serwer nk obciążacie! Raz na rok chcę wejść i się ładuje ho ho albo jeszcze dłużej…

Co do Ciebie to zrób tak jak Ci radzą na pierwszej stronie :slight_smile:

A ile ona ma lat?

Co na to rodzice?