Jak odznaczyć / wyrzucić wątek z "Zobacz swoje posty"

Jakoś z początku jak założyłem konto na DP, wpisałem się w 2 tematach w dziale Na Luzie, jednym słowem taka wiązanka to była. Już od jakiegoś czasu tam nie piszę ale nadal pokazuje Mi się info w Zobacz Swoje posty. Jak zrobić aby mnie to już nie informowało ale całkiem wywalić se to z stamtąd ??

Nie ma takiej możliwości. Lista ta zawiera tematu, w których się udzielałeś bez względu na to, czy ci się to podoba, czy nie. :wink:

Ja chciałem tylko dodać, że taka możliwość istnieje i da się to zrobić poprzez edycję bazy MySQL. Trochę skomplikowane, ale wykonalne. Tylko po co to komu…? :roll:

po co? A po to że np. mnie wkurza bo kilka dziesiąt razy odpisałem w A czy B-gra i teraz mam tam na okrągło na liście swoich postów ten temat i to mnie denerwuje bo on tam nie jest potrzebny.

dokładnie ten sam temat mnie denerwuje xd, jeszcze na dodatek mam Dawno, dawno, temu… - takie tematy to powinny być od razu nieliczone, bo to w sumie spam.

Takiej opcji nie będzie. Ta lista nie służy do tego, aby sobie można było z niej cokolwiek wywalać. Jeżeli chcesz monitorować dany wątek jest do tego inna opcja :slight_smile: Na dole jest ikonka “Obserwuj” :slight_smile: Możesz też dodać wątek do zakładek :slight_smile: