Jak odzykac dane po sformatowaniu dysku twardego?

Mam program Active@ File Recovery 7.51 i chciałbym nim odzyskać dane po sformatowaniu dysku twardego. Proszę o jakieś instrukcje to i jak mam zrobić prosze o szybka i skuteczną poradę

Bez przesady - nawet darmowe oprogramowanie radzi sobie z odzyskiwaniem danych. Możesz spokojnie te dane odzyskać, może nie 100%, ale znaczną część. Musisz się tylko liczyć z tym, że czasami nazwy plików się nie zachowają (może to być uciążliwe w niektórych przypadkach).

Wersje trial płatnych programów najczęściej pokazują ile można odzyskać, ale niestety nie pozwalają zapisać tych plików. Darmowe oprogramowanie radzi sobie gorzej, ale czasami wystarcza.

Próbuj, powodzenia.

Oty - kosz.

michal_09 , podobne tematy pojawiały się na forum. Użyj wyszukiwarki, a znajdziesz interesujące porady.

Jeśli to jest dysk systemowy (mam nadzieję, że nie) i nic na nim jeszcze nie zapisywałeś, to jest duża szansa na odzyskanie znacznej części danych. Akurat dziś jest dostępny z darmo program iCare Data Recovery http://www.giveawayoftheday.com/icare-d … overy-3-8/ możesz nim spróbować.