Jak odzyskać archiwum ze starego gg?

Hej,

zrobiłem formata na kompie i zainstalowałem nowego wind, ale przed tym wszystkim zgrałem całe stare gg, które było przed formatowaniem na dysk zewn. Chciałem spytać, czy jest możliwość, zeby w nowo zainstalowanym gg jakoś odtworzyć archiwum z przed formata? Nie korzystam z gg, które jest na dysku zewn,bo chyba jest zawirusowane, więc ściągnąłem nowe z neta.

Mam wszystkie pliki w folderze starego gg, tylko nie wiem, czy jest tu jakiś plik odpowiedzialny za archiwum.

Poza tym nie chciałbym również tracić obecnego archiwum.

Czy jest jakaś możliwość w tym celu? Dzięki za odpowiedź :]

C:\Documents and Settings\twoja_nazwa_kompa\Gadu-Gadu

wklej tam skopiowany folder z Twoim profilem co skopiowałes

C:\Documents and Settings[user_name]\Moje dokumenty\Gadu-Gadu\users

[user_name] to nazwa twojego konta na komputerze

tam powinny być wszystkie archiwa niestety i szukaj pliku “archives.dat” tam powinna być historia rozmów :expressionless:

nie pytaj mnie czemu tak po prostu tak to jest :frowning: mam nadzieje ze nie zawsze i nie w twoim przypadku ale cóż takie jest gg traktuje folder “moje dokumenty” jako przechowalnie zazwyczaj sa też tam wszystkie zdjęcia które się przesłało

po prostu znajdź ten plik i po zainstalowaniu nowego wlkej na jego miejsce ten stary :wink: nie gwarantuje że na 100% to wszystko pomoże na wszelki wypadek wklej cały folder gdzie jest stary “archives.dat”

i próbuj :wink:

Ok, le ten archives.dat powinienem mieć jeszcze przed przeinstalowaniem systemu, czy raczej formatem? Jak już zrobiłem formata, to nie ma możliwości, bo już mam nowy system :confused:

Czyli trzeba było wcześniej pomyśleć??

Generalnie tak :expressionless: ale możesz próbować programami do odzyskiwania próbować odzyskać jeśli nie był mocny format, może da się coś odzyskać choć wątpię takie rzeczy chyba tylko w specjalnych firmach zajmujących się odzyskiwaniem danych ale to drogie jest. dlatego próbuj tym:

PC Inspector File Recovery

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=379&PC+Inspector+File+Recovery+4.0

a na przyszłość rób kopie zapasową zgrywaj archiwum “mądry polak po szkodzie” :expressionless: