JAK ODZYSKAć Backup z PicoBackup Outlook Express? HELP!

Niedawno temu zaczął mi się psuć twardy dysk - problemy z odpalaniem komputera, startował np. dopiero za 30 razem. Zanim kupiłem nowy, chciałem zachować firmową pocztą z Outlook Expressa. W tym celu ściągnąłem z netu PicoBackup i zgrałem na płytę CD “New backup job”. Wiem, że w tym pliku jest coś z całą pewnością bo po zzipowaniu ma wielkosć 286 Mb. Chcę jeszcze zazanczyć, że pilk ma rozszerzenie *boe. Wczoraj komputer mi padł, zainstalowałem nowy dysk i oprogramowanie - i komputer jest czysty niestety:-) Bardzo zalezy mi na odzyskaniu poczty, ale po zainstalowaniu ponownie na nowym kompie Picobackup-u nie wiem jak rozpakować zawartość tego pliku boe z płyty. Próbowałem na różne sposoby - ale bez efektu. BARDZO WAS PROSZę O POMOC w odzyskaniu tej poczty. Z góry wielkie dzieki !!

Polecam zapoznanie się z tym. A szczególnie z “Using PicoBackup” - powinno pomóc.

Ew. jakbyś chciał jakiś plik z backupa odzyskać to pytanie z FAQ:

How do I selectively restore some files from a backup ?

You need to select the backup set, then click "Backup File" button on the toolbar. In the "View Backup File" dialog, select the file(s) that you wish to restore, then click the "Restore" button.

Pozdrawiam

P.S. Nie używam tego programu więc nie mogłem powiedzieć dokładnie jak to zrobić.