Jak odzyskać dane z HDD?

A ja ci odpiszę, co zrobiłbym na twoim miejscu:

  1. przeczytałbym dyskusję do końca
  2. stwierdziłbym, że problem został rozwiązany (podmiana elektroniki)
  3. poszedłbym dalej

Kto tu niby się ciebie czepił?? Coś ci się chyba pomyliło.

Nie wkładaj w moje usta bzdur, że niby ja zapraszam na forum, które ma nadętych moderatorów, którzy nie wiedzą co to normalna rozmowa i dyskusja, podczas której zawsze mogą pojawić się dygresje czy wątki poboczne. Tak jest w normalnej rozmowie, tak jest i na forum DP.
Ale spróbuj coś takiego napisać na elektrodzie, to zaraz albo post zostanie wykasowany, a ty obrażony przez modka, albo od razu otrzymasz poważne “ostrzeżenie” i również zostaniesz obrażony.
Oczywiście bez jakiejkolwiek możliwości obrony, bo “nagrodzą urlopem”.
Chcesz, to sobie tam pisz, ale nie narażaj innych na takie chore akcje.

W Internecie jest aż nadto dyskusji (na różnych forach) o bezczelności tamtejszych moderatorów, wystarczy sobie poszukać w google.
A zabawowo na reddit tak to wygląda:
reddit%20o%20elce

@Radek68 - nie generalizuj.
Tych modów/adminów jest tam tyle co kot napłakał ( moja Kicicu wybacz…)
Klasą jest @dt1. NORMALNY GOŚĆ. Pełna profeska. Pod kazdym względem…
Tam gangreną są harty, co mają naj…ane na pagonach. Oni są nieomylni (w ichnim mniemaniu).

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

No nie wiem, tam jest coś koło 70 moderatorów. Być może część jest normalna, część pomocna (nie wiem, ale tak podejrzewam, zawłaszcza że i Ty sam to piszesz), ale są też tacy, że odechciewa się tam pisać.
Być może też w ostatnich latach coś tam się zmieniło, ale tego absolutnie nie wiem, to tylko jedna z ewentualności. Nie wiem, bo chyba od 10 lat nie miałem żadnego konfliktu tam z modem, ale ostatnio udzielam się tam wyjątkowo mało i praktycznie wyłącznie w temacie SONDY.

Dobra, koniec dygresji, bo to absolutnie nie ma związku z tematem, który - notabene - został rozwiązany.

Czynię wyjątek od zasady i wątek zamykam.