Jak odzyskać dane z zepsutego komputera stacjonarnego

Witam-pisze chyba w złym dziale- ale czy mógłby mi ktoś pomóc. Jak można odzyskać dane z komputera-problem jest taki mam stacjonarkę popsutą nie da się włączyć-i jak można odzyskać dane z tego komputera żeby je np. przelać na laptopa ??

Ale co nie działa, system się nie uruchamia? Jeżeli tak, pobierz z innego komputera Kaspersky Rescue Disc i wypal na płycie CD. Podczas uruchamiania komputera naciskaj szybko F8 aby wybrać tryb uruchomienia. Po uruchomieniu wybierz odpowiednie opcje.

Jak odzyskać dane:

:arrow: Wejdź w dysk, z którego chcesz odzyskać dane

:arrow: Zaznacz dane

:arrow: Podłącz USB lub co innego (takie jakie masz)

:arrow: Wytnij lub skopiuj i wklej do urządzenia

dokładnie system się nie uruchamia-na ekranie pojawia się napis system windows nie został uruchomiony poprawnie- i komp się w ogóle nie włącza. ale wieczorem spróbuje skorzystać z twojej rady.

Linux Live na pendrie lub Hiren’s BootCD w skład którego wchodzi Mini Windows XP.

Wystarczy jakaś mała dystrybucja typu Puppy Linux.

Bootowalny pendrive utworzysz za pomocą Universal USB Installer

Odzyskanie danych z dysku w sytuacji gdy system nie działa

niestety problem mi się skomplikował ponieważ ten komp siadł całkiem i nawet nie da się go odpalić,

nie działa w ogóle , czyli rozumiem że dane przepadły bez naprawy ?? czy jest jakaś możliwość ściągnięcia danych z dysku bez włączana kompa ??

Jeżeli dysk jest sprawny to podłącz do innego komputera i skopiuj dane.

no tak ale jak to zrobić skoro stacjonarki nie da się odpalić ?? trochę wygooglowałem ale nie znalazłem nic w tym temacie …

macie jakąś rade

Odłącz dysk od stacjonarki i podepnij do innego komputera.

f8-nie mogę wcisnąć ponieważ komp w ogóle nie działa. ten komp chyba się całkiem spalił-ale dzięki za próbe pomocy