Jak odzyskać dane zdjęcia z telefonu Kiano Elegance 5.1 Pro

Witam, Mam Problem telefon mnie wkurzał mam Kiano Elegance 5.1 Pro , i walnąłem mu kilka razy, z czego teraz bardzo żałuje, bo mam na nim Plan lekcji szkolny, i fajne zdjęcia które sobie robiłem, I chciałbym je odzyskać, Próbowałem wszystkich programów i nic, Pisze mi że kabel jest nie taki, Mam kabel USB do telefonu,
Proszę o Pomoc, z Góry Dzięki

Telefon się uruchamia ?
Komputer go nie widzi ? Podaj screenem komunikatu.

Telefon się uruchamia, ale tak komp nie widzi go, Ok Podaje


Korzystam z Następujących Programów Fonelab for android, i Wielu innych, ale nie wiem czy jest jakiś inny program którym mógłbym odzyskać zdjęcia
Próbowałem nawet z DMDE do dysków, ale nawet to nie dało rady

Ekran w telefonie działa ?

Myślę, że gdyby ekran działał, odzyskanie danych z tego telefonu byłoby tak trywialne że aż sens istnienia tego wątku byłby wątpliwy. To pozwala uczynić założenie, że autor tak walnął, że aż ekran nie działa.

W takim wypadku opcje masz dwie:

1 oddanie sprzetu do serwisu (100% szans na powodzenie)
2. Zaopatrzeć się w coś takiego jak przejśćiówka USB OTG, ona pozwoli na podłączenie do telefonu zwykłej komputerowej myszki, co pozwoli na zastąpienie uszkodzonego ekranu i obsługę telefonu. Jak to zadziała, to już z górki, wystarczy przestawić tryb połączenia na MTP albo pamięć masowa, i sobie dane skopiować przez kompyter, albo włączyć debugowanie USB i pobrać dane za pomocą ADB (50% szans na powodzenie, bo USB OTG nie działa z każdym telefonem, chociaż z większością nowych działa)

Dzięki za Pomoc Wszystkim, Moim zdaniem najlepsze było by kupić nowy telefon, Jutro Po szkole z Mamą idę do Komisu z telefonami, i do RTV AGD będzie się rozglądać za nowym dotykowym i (Polskim) nie (Chińskim) i możliwe że nie będzie mi tak się zacinał, Jak będą jakieś problemy z tym nowym co kupię, Będę pisał, Bo Pan z Komisu fonów, mówił mi że będzie śmigać, to już swoją drogą, ale możliwe że będzie lepszy, niż ten co ucierpiał, Teraz będę bardziej uważał bo to będzie mój ostatni telefon, Dzięki wszystkim, A najwyżej zdjęcie jedna zrobię jeszcze raz, Bo zauważyłem że Plan Lekcji skopiowałem i nie które zdjęcia też, Mam je na dysku, który był wcześniej konwertowany na NTFS, więc wszystko ok, Teraz tylko kupić nowy telefon dotykowy, skopiować na fona, a zdjęcie zrobię jeszcze raz, Dzięki za Pomoc, Jak będą problemy z tym nowym fonem, Będę Pisał na forum)

Ekran nie działa niestety, Ale będę kupował nowy dotykowy

Kup sobie też od razu jakieś etui np. sylikonowe jak nie będzie jakiś np. skórzanych i szkło hartowane / hybrydowe np. z Nillkin.