Jak odzyskac dostęp do Corela i MS Office po instalacji

witam.przeinstalowałem Win XP, w miejsce starego, tez XP. nie mogę teraz uruchomić Corela i żadnego z programów MS Office. wyskakuje mi komunikat z prośba o ponowne zainstalowanie aplikacji. Aktualnie mam jednego uzytkownika na poziomie administratora. wcześniej było ich więcej i teraz w katalogu :document and settings mam takie foldery: adninistrator, all users, all users windows, domek/moj aktualny / , mateusz/ nieaktualny z poprzednich ustawien/ ,Default user, default user windows. Co mam z tym zrobić. najchetniej bym to pousuwał, ale boję się że stracę dostęp do wielu programów. po przeinstalowaniu windowsa i tak instalowałem wiele uzytków w miejsce istniejacych bo nie chciały mi sie uruchomic. Co moge zrobić? co moge usunąć z Document and settings. Prosze o pomoc…

musisz dodać pliki rejestru ale corela nie posiadam więc z wiadomych przyczyn ci ich nie podam

wywal wszystko co oprócz alluser twojego konta i k administrator (foldery ukryte zostaw)

ale administrator ma zostać? czy zostać ma tylko “domek” i default user i default user windows?

tak administator jest domyślnym kontem wina

można by też usunąć default user ale tylko z systemu którego nie masz ( prawdopodobnie bez dopiska win będzie z pierwszego systemu a z z drugiego) ale nie jestem pewien (jak się mylę niech mnie ktoś poprawi)