Jak odzyskać filmy z karty apratu cyfrowego

SIemka

Mam pytanie do was. Otóż mam aparat cyfrowy i karte. Wszystkie zdjęcia które robie i filmy zapisywane są na karcie aparatu. Przez pomyłke usunołem filmik z karty. Czy da sie go odzyskać? Karty jeszcze ani razu nie formatowałem.

Trochę informacji:

:arrow: Odzyskiwanie danych (DataRecovery) - tutoriale do programów wraz z propozycjami aplikacji

:arrow: Odzyskiwanie skasowanego - artykulik poruszający problem

Poczytaj też przykładowe temaciki z forum:

:arrow: Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci

:arrow: odzyskanie plików (zdjęć) po formacie

Jeżeli zdjęcia/filmy były robione dawno, zostały nadpisane i to może nawet wielokrotnie to marne szanse na odzyskanie. Jeżeli jednak nie wprowadzałeś wielu zmian na karcie to jest szansa.

Nie wykonuj żadnych operacji na tej karcie (oczywiście oprócz odzyskiwania danych) :!: :!:

Nie zapisuj nowych plików, nie kasuj, nie formatuj karty, etc.

Polecam pakiet Hirens Boot i program Disk Gene

odzyskałem wszystkie filmiki z kamery zapisanie na karcie 16 GB

Film był robiony w czerwcu. Ale na karcie jest jeszcze wolne miejsce

Wszystko zależy od tego czy od czerwca dokonywałeś jakichkolwiek zmian na karcie. Jeżeli tak to odzyskiwanie będzie loterią (zależy gdzie zapisywały się ewentualne foty/filmy). Czy się uda tego nikt Ci nie powie.

Nie pozostaje nic innego jak spróbować.

Powodzenia :!:

spróbuj Digital Image Recovery

info

lub Disk Digger

http://diskdigger.org/

Próbowałem DIgital Image Recorwery. I tak podłączyłem aparat z karta pamięci w środku naładowałem baterie na full. ODzyskał mi wszystkie zdjęcia i dużo filmów ale jak próbuje odtworzyc filmy wszystkie nawet te które sa fizycznie na karcie to wyskakuje błąd.:frowning:

mam nadzieję że te dane zapisane były na innym nośniku