Jak odzyskać hasło do konta Gmail

Jak odzyskać hasło do Gmaila. Ciągle zadają te same pytania, a nic z tego nie wynika. Próbuje już chyba 6 raz i nic. Wie ktoś jak odzyskać hasło?

Najprościej to w smartfonie pewnie jesteś zalogowany na konto Google - daj tam zmiana hasła i tyle.

Jakbyś wiedział jak ciężko jest zmienić hasło w Gmailu to byś zbladł. Więcej pytań niż odpowiedzi. Oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi bo podałem błędną datę założenia konta - ironia. Teraz zostałem na lodie, na całe szczęście mam drugie konto.

Masz firefoxa na komputerze i kiedykolwiek logowałeś się na swoje konta gmaila?
Pobiera się malutki program passwordfox i spolszczenie z tej strony. Nie bój myszy, jakieś pretensje antywirusów, to false. Zresztą tak av reagują na wszystkie programy do wykrywania haseł, czy kluczy programów, windowsa, jakiegoś office. Po prostu MS jest niezadowolony. Dodaj do wyjątków. Ja 8 lat używam na pc i też tyle na laptopie z win7.
Wypakować,zawartość spolszczenia wkleić do folderu programu. Potem usunąć zipy i zbędny folder spolszczenia.
http://www.nirsoft.net/utils/passwordfox.html
Po otwarciu programu z menu wybierasz - pokaż stare hasła.
03297

Z tą datą założenia to faktycznie dowalili, bo jak ktoś zakładał XX lat temu to trudno, żeby pamiętał.
Co więcej nigdzie nie można tej daty odczytać, poza datą wiadomości powitalnej Gmail na skrzynce.
Jednakże jeżeli podawałeś alternatywny e-mail, numer telefonu to nie jest to problem.
Z resztą prób odzyskania możesz podejmować więcej. Pytania są losowe i wystarczy na 3 odpowiedzieć. Może Cię zapytać o taki banał jak numer telefonu, imię i nazwisko (jakie miałeś w profilu ustawione) i choćby datę ostatniego logowania lub coś innego.

Mnie w Google nerwuje, że poprzedniego hasła po odzyskaniu konta nie można ustawić (np. jeżeli przypomniałeś sobie po resecie wcześniejsze hasło).
Podobno Google pamięta ostatnich 100 użytych haseł - paranoja.

Czy Google nie potrafi zrobić normalnego procesu odzyskiwania haseł? Wszędzie hasła, hasła, hasla i dane. Powinni zrobić jeden e-mail wydzielony a tu żeby znaleźć kontakt też trzeba się natrudzić. Byłem na forum Gmaila i tam też podają w kołko to samo. Chyba zmienię pocztę na bardziej przyjazną.