Jak odzyskać hasło do poczty WP

Witam,

parę dni temu zmieniłem hasło do poczty na WP i od tamtego czasu nie logowałem się na konto. Dzisiaj chciałem sprawdzić pocztę, ale uświadomiłem sobie, że zapomniałem hasła… Wszystkie formy odzyskania hasła są w moim przypadku nie możliwe:

  1. nie ustawiłem nr telefonu (nawet dla pewności wysłałem sms’a, przez co straciłem dodatkowo ponad 4 zł…)

  2. nie pamiętam jaką mam odpowiedź

  3. nie ustawiłem alternatywnego maila

i co w takim przypadku mogę zrobić? Konta nie mogę od tak olać i założyć nowego, bo to moje konto główne i mam tam ponad 2tys wiadomości.

Z góry dzięki za pomoc.

Nic sie nie da zrobić ,skoro nie pamiętasz odpowiedzi , poczta raczej przepadła ,możesz spróbować brutal force jednak to jest czasochłonne i może okazać się bez sensu i nic z tego może nie wyjść.

Może zadzwonić do nich? Mogę dać skan dokumentów, podać adresy email jakie miałem na skrzynce… mam też konto na adkontekst.wp.pl które jest zarejestrowane na tego samego maila i mam tam podane moje wszystkie dane osobowe dzięki czemu mogliby zweryfikować je ze skanami. No nie wiem co jeszcze mogę im podać, ale po prostu muszę odzyskać to konto :roll:

Skontaktuj się z WP. Życzę powodzenia w odzyskiwaniu hasła :slight_smile: Napisz, że to konto jest dla Ciebie bardzo ważne i że masz dane, które umożliwiają jego odzyskanie.