Jak odzyskać hasło do poczty WP


(Arystoteles15) #1

Witam,

parę dni temu zmieniłem hasło do poczty na WP i od tamtego czasu nie logowałem się na konto. Dzisiaj chciałem sprawdzić pocztę, ale uświadomiłem sobie, że zapomniałem hasła... Wszystkie formy odzyskania hasła są w moim przypadku nie możliwe:

  1. nie ustawiłem nr telefonu (nawet dla pewności wysłałem sms'a, przez co straciłem dodatkowo ponad 4 zł...)

  2. nie pamiętam jaką mam odpowiedź

  3. nie ustawiłem alternatywnego maila

i co w takim przypadku mogę zrobić? Konta nie mogę od tak olać i założyć nowego, bo to moje konto główne i mam tam ponad 2tys wiadomości.

Z góry dzięki za pomoc.


(przybylski) #2

Nic sie nie da zrobić ,skoro nie pamiętasz odpowiedzi , poczta raczej przepadła ,możesz spróbować brutal force jednak to jest czasochłonne i może okazać się bez sensu i nic z tego może nie wyjść.


(Arystoteles15) #3

Może zadzwonić do nich? Mogę dać skan dokumentów, podać adresy email jakie miałem na skrzynce... mam też konto na adkontekst.wp.pl które jest zarejestrowane na tego samego maila i mam tam podane moje wszystkie dane osobowe dzięki czemu mogliby zweryfikować je ze skanami. No nie wiem co jeszcze mogę im podać, ale po prostu muszę odzyskać to konto :roll:


(Kpc21) #4

Skontaktuj się z WP. Życzę powodzenia w odzyskiwaniu hasła :slight_smile: Napisz, że to konto jest dla Ciebie bardzo ważne i że masz dane, które umożliwiają jego odzyskanie.