Jak odzyskać hasło lub numeru gg?

Witam… Czy jest możliwe odzyskanie jakoś hasła, numeru gg … mam wpisanego użytkownika i gdy chce przełączyć się na niego wyskakuje mi jego nazwa (nie znam nawet numeru) i trzeba podać hasło… czy jest możliwość odzyskania hasła albo chociaż numeru gg ? pozdrawiam.

Jeżeli pamiętasz swój numer GG, to podczas dodawania nowego użytkownika wpisujesz swój numer, a przy haśle klikasz na przycisk Przypomnij. Hasło wyślą Ci na Twój adres e-mail.

Spytaj znajomych jaki masz numer gg - prościej się nie da :mrgreen:

Jak już będziesz miał numer, zrób tak jak radzi seba86mu

ale problem jest taki że to nie jest mój numer tylko kogoś innego ja nie znam tego numeru i nie mam jak się dowiedzieć czy nie da się jakoś go odszyfrować, nie jest gdzieś zapisany w plikach gg?

To po co Ci hasło do nieswojego numeru?

:?

Ja to rozumiem tak, ktoś logował się u Ciebie na kompie na swoje konto gg, a Ty chcesz mu teraz wyciągnąć hasło na własny użytek ? :stuck_out_tongue:

Jeżeli się mylę to opisz dokładnie o co chodzi, bo na razie to trochę zagmatwane :stuck_out_tongue:

o to właśnie chodzi, a dlaczego potrzebuje to nie będę pisał bo by telenowela wyszła, to da się czy nie ? jeśli już nie hasło to chociaż jak mogę numer wyciągnąć?

Każde konto GG jest tylko i wyłącznie własnością osoby, która je założyła i wydaje mi się, że jeżeli ta osoba nie chce Ci poadć hasła, to Ty nie masz prawa na te konto wejść, chyba że jesteś z ABW. Ale oni nie pytaliby się na tym Forum, jak odzyskać hasło, bądź numer.

To jest nielegalne, i na tym forum nie pomagamy łamać haseł i zabezpieczeń.

Jakbyś przeczytał Regulamin to pewnie nawet taki temat by nie powstał…

Prosiłbym moderatorów żeby zablokowali ten temat

nie chodzi mi o łamanie haseł … jak moge tylko odzyskać ten numer?

Coś tutaj nie pasuje, i tak to nie Twój numer, więc do niczego Ci potrzebny ten numer nie jest…

EOT.

jak do niczego ? będę mógł sie odezwać do tej osoby

A hasło do czego było Ci potrzebne ?

Skoro ta osoba korzystała z gg na Twoim kompie, to musisz ją znać, więc do niej zadzwoń / spotkaj się z nią, i niech Ci wtedy poda swój numer gg.

Problem uważam za rozwiązany.

tak? ta osoba korzystała z mojego kompa,lecz wyjechała kontakt mi sie z nią urwał i próbuje to jakoś odbudować… ale ten temat miał być o tym czy można jakoś odzyskać ten numer?

odzyskac mozna co najwyzej z haslem