Jak odzyskać historę własnych postów?

W obecnej wersji mam dostępną tylko z 2013 r. Czy jest sposób by odzyskać również posty sprzed tego okresu ?

Z tego co ja tu próbowałem zdziałać wyszukiwarką wynika, że nie ma takiej możliwości. <_<

 

PS. Z jakiegoś powodu wyszukiwarka pozwala szukać w przyszłości (do 2019 roku). :shock:

Zwróciłem uwagę na to, że teraz liczą się wszystkie posty, ale kilkaset nieliczonych przed zmianą forum, to wcięło. A były takie, nie do odszukania teraz, że potrzebne czasem, z tych liczonych i tych nieliczonych. Właściwie, to na wiele można się zgodzić, ale w tym przypadku nie było nawet info.

Idea, to nie Ikea - coś za coś, ale można liczyć na tytuł jakiś… :wink:

Trzeba poczekać co powie na to ktoś z administracji, bo sami tylko gdybać możemy.

Na pewno nie można się z czymś takim godzić - trzeba to potraktować jako błąd i czekać aż zostanie naprawiony.

Pomarzyć dobra rzecz.

Wiele rzeczy było już zgłaszanych i do tej pory cisza, tak więc, ja w cuda czyt. reakcję ze strony administracji, jakoś nie wierzę.

A ja wyszukałem mój wpis na forum z 31 grudnia 2012 :).

Czyżby w takim razie redakcja spisała demonstracje na straty (a zdaje się że na TechIT też było sporo materiałów video)? Przecież to głupota.

Cześć,

Nic się nie zmieni, nikt nas nie wysłucha, to co przepadło - przepadło na amen , beta testy = śmiech na sali - ktoś poważnie (traktował zainteresowanych) zainteresowany debugował dp ?

@dao:

Forum domyślnie ogranicza okres poszukiwać w zakładce “Zawartość” do 365 dni od dnia ostatniego wpisu na forum - taki komunikat pojawia się na stronie z postami. Powód jest bardzo prozaiczny - potrzeba dokopania się do pierwszych postów jest niezwykle rzadka. Informacja o tym jest w miejscu, które nie przyciąga uwagi. Przestawiłem to na 3650 dni wstecz, co pokrywa całą aktywność na forum. Powinieneś teraz móc odczytać całą swoją historię (nic nie zginęło ;)). Jeśli w najbliższym czasie nie spadnie znacząco wydajność forum takim wyszukiwaniem to taka opcja zostanie :slight_smile:

 

U siebie widzę najstarszy post z 23.11.2011 chociaż pierwszy w rzeczywistości napisałem w roku 2009.

To data mojego najstarszego posta jaki mogę znaleźć przez wyszukiwarkę. Chyba jednak coś nie wyszło, bo przed tą “zmianą” wyglądało to dokładnie tak samo (sprawdzałem).

W moim przypadku nie jest tak źle,tylko niewiele brakuje, biorąc pod uwagę datę mojej rejestracji…

 

Wygląda na to, że ten limit nie jest na czas, tylko na ilość postów wstecz.

Hej,

Dokładnie - mnie wyświetla się ostatnie 1000 postów i rzekomo wyszukiwanie ograniczone do daty: 05.01.2004. A ostatni tak szukany post, to post z 24.08.2013.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie tylko z postami przez wyszukiwanie dzieją się dziwne rzeczy. Chciałem przeczytać swój pierwszy post na forum i… niestety odnalazło tylko 1000 ostatnich tematów, w których się wypowiadałem. Co z resztą wpisów? Mam możliwość jakoś się do nich dokopać?

Hej,

Podejrzewam, że nie i bez zmian w skrypcie forum nic się nie zdziała. Chyba więc jedynie Tomick może coś pozmieniać.

Pozdrawiam,

Dimatheus

widocznie jest ograniczenie do tej liczby postów, bo ja swoje z 2006 roku widze :slight_smile:

Morał z tego taki, że za dużo spamujecie :stuck_out_tongue: