Jak odzyskać klucz z Battlefield 3?

Witam otóż kupiłem BF 3 i zużyłem kod produktu i jak daje play na Origin to wyświetla mi battlelog i pisze : Wrong e-mail or password . NIe wiem o co chodzi wszystko orginalne kupione z gry-online . Słyszałem ,że to może być przez to ,że nie zaznaczyłem jak się logowałem ,że mam 16 lat tylko mniej .Czy ta się odzyskać jakoś klucz ,żeby na innym koncie grać jak napisze do supportu na origin ?

Przy pierwszym procesie instalacji robiłeś konto do Origin. Musisz zalogować się do tego konta, gdyż klucz został do niego przypisany.

NO ja wiem alo mi chodzi o to ,że na tym koncie gdzie jest przypisany klucz nie mogę grać multiplayer bo jak daje play to przekierowuje mnie do battlelog i pisze wrong password or e -mail i chce tak jakby cofnąć ten kod i na drugie konto go przypisać .

Wpisanego konta już nie odpiszesz z konta na rzecz innego :slight_smile: gra jest już do niego przypisana i ani rusz, a jak masz problemy by się na w/w konto zalogować - wyślij maila do pomocy technicznej i podaj info o co kaman :stuck_out_tongue: nooo chyba że ci bana dali za cheatowanie xD