Jak odzyskać kontakty z telefonu i z kart sim

Witam jakimś dziwnym trafem usunęły mi się wszystkie kontakty z telefonu i z karty sim telefon mam dość stary sony ericsson c902 proszę o pomoc jak można przywrócić kontakty

Witam,

Jedyne dane, które można odzyskać to te z karty pamięci. Z pamięcią telefonu i kartą sim jest to niemożliwe, a przynajmniej domowymi sposobami. Może profesjonalne firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych dadzą radę, ale z tego co wiem i co czytałem w internecie nie raz to możliwości brak.

Pozdrawiam serdecznie,

apik

Witam dziękuje za poradę a powiedz mi gdzie najlepiej zanieść telefon do jakiegoś komisu??? i jak długo się czeka??? i jaki może to być koszt ???może się orientujesz???

W serwisach GSM na pewno nie odzyskają danych z wbudowanej pamięci oraz karty SIM. Poszukaj w internecie firm odzyskujących dane z róznych nośników i przedzwoń do kilku.

ok dziekuje

Ze starych modeli Nokii można odzyskać skasowane nr tel. które były zapisane w telefonie.Ale potrzebny jest do tego odpowiedni sprzet.Z karty sim-odzyskasz przez czytnik kart sim i odpowiednie oprogramowanie.