Jak odzyskać konto (Facebook-Spotify)

Witam,

Jakiś czas temu usunąłem konto na “niebieskim” portalu społecznościowym. Na domiar złego miałem je połączone ze Spotify.
Czy istnieje jakakolwiek szansa na odzyskanie mojej grającej szafy ?

spoti.jpg

                                                                                                                                           Wierny użytnownik Wojtek
                                                                                                                                           (Spotify ID:1167016834)

Spróbuj zalogować się używając danych z FB.

2 polubienia

Spróbuj zalogować się używając danych z FB.

Uzupełniając, czasem portale importują e-mail FB i zostawiają puste pole hasła w bazie i może wystarczyć opcja resetowania hasła (https://www.spotify.com/pl/password-reset/).

1 polubienie

Uzupełniając, od zawsze na Spotify logowałem się danymi z FB bez używania zewnętrznej strony :wink:

1 polubienie

Hmm. Czyli wykradli ci też hasło czy się po prostu wcześniej zalogowałeś i klikałeś w button FB (a ten na milisekundy robił przekierowania (na API FB i wracało na Spotify)).

1 polubienie

Gadaj z supportem spotifa, niech Ci zresetują ustawy konta. Popytają Cię, o parę tobie tylko znanych szczegółów i powinieneś dostać później na pocztę linka do opcji ustanowienia normalnego passwd na twoim koncie. Tu Ci nikt z tym nie pomoże, bo się nie da.

2 polubienia

Próbowałem właśnie i odsyłało mnie na FB, żebym zresetował hasło (no ale wiadomo konta już tam nie mam)

Dzięki za odp. Próbowałem, nic z tego.

Tak, logowałem się zawsze przez button FB. Dzięki za odp

I tak też zrobię, dzięki :slight_smile:

1 polubienie

Wydaje mi się to najrozsądniejszym rozwiązaniem, bo fb jak piszesz, wykopałeś, więc nic go już nie wróci.
A tylko support ich może “wyzerować” to spięcie konta z fejsem.