Jak odzyskać konto Google?

Mam problem z kontem Google. Nie mogę się zalogować. Zapomniałem hasła więc ruszyła machin, wchodzę na stronę formularza odzyskiwania hasła. No i tu pierwszy zonk, pomocniczy adres e-mail to mail mojej żony a ta nie potwierdziła Rodo i zablokowali jej maila. Więc klikam inny sposób, podaj nr tel z końcówką xx podaje wysyłają mi kod podaje kod. Następnie podaj datę kiedy założyłeś konto google, i tub kolejny zonk no bo kto to pamięta? Jedziemy dalej podaj nr pomocniczy więc znów telefon do żony potwierdzenie kodu i na koniec komunikat nie możemy potwierdzić twojej tożsamości. No i kupa. Robię tak po raz kolejny i tu komunikat zablokowano z powodu zbyt wielu prób logowania poczekaj kilka godzin. Czekam 24 godziny i dalej nic. Na forum google napisali że formularza to jedyna opcja. Więc po kiego grzyba te wszystkie kody SMS jak nie działają i nie pomogą?

1 polubienie

Pozostaje spróbować odblokować maila żony i tyle.z jakiej usługi poczty e-mail korzysta żona?

Interia.

Hmm… dziwne mnie raczej nigdzie nie kazali klikać by konto dalej mogło działać, nawet w maju opłaciłem opcje premium na rok za 15 złotych (w zaokrągleniu do pełnych złotówek).

Dopiero co próbowałem sam odblokować swoje konto. Jeśli nie podamy żadnych informacji do potwierdzenia tożsamości (telefon, data założenia) leci ticket do supportu. Ja po kilku minutach miałem odblokowane konto bez podawania żadnych danych ale jeśli będą coś chcieli to zawsze łatwiej jest się dogadać z fizyczną osobą.