Jak odzyskać koto EA/Orgin?

Witam omyłkowo kliknąłem i w ten sposób zdezaktywowałem czy cofnofem e-mail.

nic by sie nie stało gdybym nie miał na nim zarejestrowanego Cd Keya od gry Battlefield3.

Znacie jakieś sposoby by rozwiązać mój impas?

Albo jak zmienić e-mail poprostu jakie znacie sposoby takie piszcie

Nie jest to typowa sytuacja. Gdyby w łatwy sposób można było przypisać dane konto do zupełnie nowego adresu e-mail, to takie konto/a można by łatwo wykradać. Skąd EA może wiedzieć, że jesteś faktycznie tym za kogo się podajesz?

Najlepiej będzie jeśli odzyskasz ten adres e-mail. Skontaktuj się z support-em (powinien być jakiś formularz kontaktowy, coś w stylu pomoc techniczna) i wyjaśnij sytuację. Dokładnie opisz co się stało. Oni już sobie to zweryfikują. Być może Twoje konto e-mail jest tylko zablokowane, ale nie zostało całkowicie usunięte. Jeśli jednak zostało usunięte, to poproś o to, aby umożliwili Ci założenie nowego konta na ten stary login. Jeśli nie ma takiej możliwości, to pozostaje kontakt z EA. Opisz im dokładnie co się stało. Być może coś z tym zrobią. Wyślą np. mail-a (kilka razy dla pewności) i sprawdzą, że Twój adres e-mail jest faktycznie nieaktywny, czy coś takiego. Zapewne będą Cię prosić o podanie jak najwięcej danych odnośnie swojego konta, aby zweryfikować Twoją tożsamość. Ogólnie nieciekawa sytuacja :stuck_out_tongue: