Jak odzyskać "Materiały" w Corelu?

Witam.

Obecnie testuję bezpłatną wersję programu Corel Paint Shop Pro X.

Jestem z niego zadowolona i ciągle odkrywam nowe możliwości. Dzisiaj mój 2,5 letni synuś zrobił mi nespodziankę. Ponieważ potrafi włączać sobie bajki na komputerze , “pisać” na GG, i zna inne drobne funkcje. Czasami na chwilę spuszczę go z oka gdy siedzi przy kompie. Dziś otworzył zdjęcia i po otworzeniu Corela zamknął “Materiały” które miałam uruchomione i widniały po prawej stronie. W pasku , w “Paletach” - "Materiały mam odhaczone , czyli powinny być otwarte - jednak nie widać ich. Szukałam wszędzie , lecz dla niedoświadczonego użytkownika to nie lada zagadka :smiley:

Co zrobić aby ponownie je uruchomić?

Bardzo proszę o w miarę prostą instrukcję.

Mam nadzieję, że nie napisałam tego zbyt zawile i mój problem zostanie zrozumiany. :oops:

AgaWenus

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ten tytuł właśnie konkretnie mówi o zaistniałym problemie - nie rozumiem…

Jesteś nowym użytkownikiem, mimo to Regulamin Forum winnaś znać. Tym razem dokonałem małej korekty w tytule. Następnym razem, przy takiej reakcji - temat wyląduje w Koszu.

Agaton

Moim zdaniem jesli paleta jest wlaczona (F6 mozna ja wlaczac i wylaczac) to prawdopodobnie zostala zwinieta (schowana). Poszukaj czy nie widac gdzies krawedzi palety. Jak juz ja sobie rozwiniesz, wcisnij pineske na pasku tytulowym palety - “automatycznie ukryj palete”. Paleta powinna sie przymocowac do pustego paska narzedzi z paletami.

XEO - jesteś wielki (wielka)

Było dokładnie tak jak napisałeś - paleta była schowana - dzięki wielkie.

Miło spotkać życzliwych ludzi :slight_smile: