Jak odzyskac nazwe uzytkownika TP?

Witam,

ponownie mam problem z internetem. oddalem komputer do naprawy i dzisiaj go odebralem. y wszystko fajnie smiga ale nie moge polaczyc sie z internetem.

mam liveboxa z TP i gdy chce sie polaczyc musze wpisac nazwe użytkownika i haslo. haslo wpisuje to samo ktore mam na spodzie liveboxa, jako nazwe uzytkownika wpisuje neostrada_1728 tak jak pisze na liveboxie, ale dalej nie chce sie polaczyc.

Inne urzadzenia podlaczone przez wifi dzialaja normalnie.

wiec wydaje mi sie ze moze zla nazwe uzytkownika wpisuje? jak ja odzyskac?

wydaje mi się że pomyliłeś coś skoro łączysz się normalnie przez wifi to konfiguracja neostrady jest poprawna a zapewne chodzi ci o zalogowanie do liveboxa w przeglądarce wpisujesz 192.168.1.1 hasło - admin login-admin i masz menu liveboxa a co do hasła neostrady to zadzwoń pod 801505505 i poproś o przesłanie nowego loginu i hasła dla usługi neostrada

helmans94 , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post oraz tytuł wątku, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Można też spróbować (“nie wiem czy jeszcze działa”) w dane do logowana wpisać login: rejestracja@neostrada.pl hasło: rejestracja

I mamy połączenie internetowe tylko do strony Orange. Wtedy po numerze tel logujemy się na portal Orange i tam można zresetować hasło.