Jak odzyskac plik archives.dat?

hej :slight_smile: moj problem dotyczy skasowanego archiwum gg, probowalam roznymi sposobami sama to jakos rozwiazac ale nic nie pomaga, otóz od kilku dobrych miesiecy kozystam z najnowszego gg, stare gg całkowicie usunęłam, a zapomniałam skopiować folder z plikiem archives.dat. czy to archiwum da się jeszcze jakoś odzyskać?? strasznie mi na nim zależy…widziałam dużo podobnych wątków ale nie znalazłam nic co by mi pomogło. Na nowym gg mam tylko zapisane rozmowy od momentu zainstalowania najnowszej wersji…wsyztskie rozmowy ze starego gg (7.7.0 build 3746 nie dalo rady importowac) prosze o pomoc, bardzo mi na tym zalezy

program-przywrocenia-archiwum-t210662.html

juz probowalam, tylko te wszytskie sposoby dzialaja tylko wtedy gdy masz plik archives.dat a mi on sie prawdopodobnie usunal gdy kasowalam stare gg…dzisiaj zainstalowalam spowrotem to gg to tego samego folderu co poprzednio czyli E/Program files/Gadu-Gadu i zainstalowaly sie wszystkie zapewne potrzebne pliki ale archives.dat nie ma :confused:

jest mnóstwo programów do odzyskiwania skasowanych plików,ale Ty juz na początku zrobiłeś błąd instalując oprogramowanie na partycji z której straciłeś plik co mogło skutkować nadpisaniem skasowanego pliku a wtedy zapomnij o odzyskaniu,oto parę programów----Ontrack Easy Recovery Professional 6.20.11,R-Studio 5.1 Build 130037,Recover My Files v 4.2.4.495

Zobacz mój post we wcześniejszym wątku, który tutaj przytoczyłem i tam masz napisane jak odzyskać archives.dat

program-przywrocenia-archiwum-t210662.html (ostatni post)