Jak odzyskac skasowane zdjecia?


(585) #1

Zainstalowałem nowy system(Win 7) i utworzyłem dwie partycje C i D.Wgrałem programy i defragmentowałem dyski.Ale przed tym wszystkim zapomniałem zgrać na USB zdjęcia które miałem na pulpicie i w Moje Obrazy.Czy jest możliwość odzyskania tych zdjęć za pomocą jakiegoś programu?


(reos) #2

Defragmentacja partycji niczego nie usuwa!

Sformatowałeś cały dysk podczas instalacji, raczej trudno będzie cokolwiek odzyskać.

W zasadzie, jest to możliwe, chociaż sam tego nie robiłem znalazłem to:


(system) #3

Sprawdż może tym

http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Prog ... 13044.html


(Zeus__) #4

Po samym formacie "płytkim" jest możliwość odzyskania niektórych danych zależy od kondycji, przy "gruntownym" formatowaniu, odzyskać można mniej danych, a po usunięciu partycji i nie formatowaniu, istnieje największa możliwość odzyskania danych. Są firmy, które profesjonalnie odzyskują dane i na pewno mają lepsze narzędzia do tego. Jest masę programów do odzyskiwania danych, mnie najlepiej odpowiada http://www.dobreprogramy.pl/EasyRecovery,Program,Windows,11720.html


(wieszak) #5

Cóż jak się nie wie to się nie pisze.

http://www.dobreprogramy.pl/EasyRecover ... 11721.html

http://www.download.net.pl/1613/PC-Insp ... -Recovery/

W zasadzie nie powinieneś mieć problemu z odzyskaniem zdjęć. Piszę specjalnie "w zasadzie" bo miałem ostatnio dość mocną "zagwostkę" z dyskiem kolegi. Ponoć dokonał defragmentacji a później był format.

Na końcu odzyskiwanie.

Większość programów za free doskonale sobie radzi z odzyskiwaniem.

Zgadza się są takie firmy ale za taką usługę trzeba słono płacić. A efekt czasami jest identyczny jak praca z programem za free.


(Gryf00n) #6

progsy do odzysku ===> testy

Adroit Photo z technologią

http://digital-assembly.com/

jeśli dane nie zostały nadpisane zawsze warto spróbować także narzędziami w systemach uniksowych

info


(Zeus__) #7

Nie koniecznie, zazwyczaj narzędzia free są okrojone funkcjonalnie, profesjonalne firmy mają labolatoria do odzyskiwania danych. Jeśli profesjonalne firmy udostępniali by darmowe narzędzia potężne wówczas takie firmy nie miały by racji bytu.