Jak odzyskać skradzione konto pocztowe na wp?

Witam. Mam taki problem. Otóż ktoś przejął moje konto pocztowe na wirtualnej polsce. Nie wiem w jaki sposób zdobył mój login i hasło do poczty. Bardzo chciałbym odzyskać to konto ponieważ mam tam ważne adresy emailowe do znajomych osób, ważne wiadomości i wiele innych rzeczy w tym, że był to “unikatowy” adres email. Wiem, że login jest nienaruszony tylko hasło zostało zmienione przez kogoś. Na 100% został skradziony bo nawet podpowiedź do hasła nie jest taka jaką podałem zakładając konto. Chciałbym się dowiedziec czy jest jakakolwiek sposób, żeby odzyskać swoje konto??? Pisałem do wp. ale oni nic na to nie poradzą… Czy jest jeszcze jakaś szansa???

Może odpowiedź wyda ci się głupia albo niedorzeczna ale jest wyjście… I to banalne… :wink:

Skoro ktos ci za przeproszeniem podwędził konto to zrób mu to samo i ukradnij je sobie spowrotem… :wink:

jak wp nic nie poradzi to my tym bardziej… przyciśnij wp. Oni MUSZĄ Tobie pomóc.

Tylko ciekawe jak mam “przycisnąć” wp. Tzn co mam im dokładnie napisać, żeby się oto postarali mi pomóc?

Wejdź tu i opisz dokladnie jak sprawa wyglada :slight_smile:

Ps. Tylko przypadkiem nie podawaj swojego adresu e-mail, który Ci ktos ukradl tylko zrob sobie nowe zeby mieli Ci gdzie odpisac.

Powodzenia

na gmailu nie miałem problemu z odzyskaniem, przysłali mi link który resetuje hasło, ale hasło wtedy sam zapomniałem

Ja już napisałem do nich formulasz a oni … TYLKO wysłali mi kopie ze strony wp jak odzyskuje się hasło … No i nic z tego bo jak mam odzyskać hasło jak ktoś pozmieniał “jakieś” dane(np. podpowiedż do hasła itp;" na poczcie , które uniemożliwią odzyskanie hasła. :frowning:

Napisz jeszcze raz i opisz problem dokładniej.

Jak mam opisać problem dokładniej? Chyba podałem to co najważniejsze, że ktoś przejął moje konto, zmienił hasło zostawił nazwe loginu. Podpowiedź do hasła jest także zmieniona przez kogoś innego… Cóż innego mogę jeszcze napisać im ???

Że zostały zmienione dane, które pozwalają na odzyskanie hasła.

Wydaje mi się, że najlepiej bedzie jak znajdziesz telefon kontaktowy do WP.PL, dodzwonisz sie, i nie odpuscisz, mozesz podac np kilka ostatnich maili jakie tam bylo

bo powinienes pamietać, w celu potwierdzenia tożsamosci, albo chociaz podac kilka kontaktow.

Jak bym np. podał cokolwiek co było na mojej poczcie to oni by musieli “wejśc na moje knnto” i sprawdzić a to przecież zabronione ???

To są admini. Oni widzą wszystko co tylko adminują :P. Zrób tak jak ci radzą ludzie wyżej to jest szansa, że odzyskasz. Swoją drogą ja pamiętam jak wp kiedyś mój pesel chciała przy usuwaniu konta, tak więc może od ciebie też będą żądać jakiś prywatnych rzeczy np. ksero dodowu osobistego (o2.pl kiedyś tak robiła… poważnie xD, nie wiem jak teraz, ale jak ich znam to żądają tego nadal)

Jeśli wyrazisz zgodę to dlaczego nie. Ale przecież chyba zależy ci na jego odzyskaniu. Najlepiej jutro do nich zadzwoń, tak jak pisze Zulowski i się wszystkiego dowiedz.