Jak odzyskać stary login?

A jak potwierdza się e-mail? Dostajesz na niego albo link aktywacyjny, albo PIN.
W przypadku WP to jest PIN.

Tylko że na stary email nic nie przyszło, a podczas próby logowanie przez 1login wywala błędne hasło lub email.

Jeśli miałes konto to klikasz Zaloguj.
Otwiera sie to

LOG

Wpisujesz maila adres maila przy pomocy którego zakładałeś kiedyś konto i klikasz na te „główkę”.

Jak nie pamiętasz to masz problem. Jeśli podałes niewlaściwy również.

Czy mogę założyć konto 1login od WP posiadając adres inny niż w domenie WP i o2? - WP Pomoc .

Masz do wyboru albo czat albo telefon do nich i wtedy na wskazany adres email dostaniesz kod / pin, którym aktwujesz 1login od WP.

No tak może być, gdy próbujesz zalogować się na nieistniejące konto 1 login.
Ale w momencie logowania na adres z WP nie powinno być problemów.
Pod koniec ubiegłego roku powinien przyjść taki (lub podobny) e-mail:

A trochę później coś takiego:

Ja pierwszy raz coś takiego widzę. Zazwyczaj przychodzi info ze konto zostało wyciszone :smiley:

A dlaczego ty klikasz przycisk „Utwórz konto” zamiast wielki, oczojebny przycisk „Zaloguj się”?

tak samo jak ja nie mogę odzyskać swojego konta a byłem dosyć długo konto jeszcze przed premiera windowsa 10 …

Jeśli konto pocztowe przy pomocy którego kiedyś rejestrowałes sie na DP, przestało istnieć nie masz szans na dostęp do konta na DP. Brak mozliwości weryfikacji.
Niektóre konta pocztowe moga miec limit aktywnosci. Np. brak logowania przez 6 miesiecy i konto ulega likwidacji.

konto gmail z tego co pamiętam miałem tylko nie pamiętam hasła do niego … wszystko było dobrze nie wiem po co wogóle zmieniać logowanie poprzez … WP

To jest w ogóle jakieś chore. To jest moim zdaniem totalne jakieś nie porozumienie. Było dobrze i fajnie to spiepszyli po całości.

1 polubienie