Jak odzyskać stary login?

Witam . Dzisiaj chciałem się zalogować na forum i przekierowało mnie na zakładanie konta w 1wp.pl. Mam pytanie, co z moim starym kontem ? Jak odzyskać dane ?

Teraz musisz mieć 1login WP.

nie odzyskasz. Sam straciłem i jestem wkurzony.

wiesz, że to nie jest odpowiedź na pytanie nie?

w procesie rejestracji podaj adres e-mail, którym do tej pory logowałeś się do serwisu.
Bez obaw, Twoje dotychczasowe ustawienia i historia aktywności zostaną zachowane.

ja na dobrych programach nie mam konta a na forum mam … dziwne co ?

nie prawda , trzeba założyc nowe konto

Ale co „nie prawda”? Zacytowałem tylko tekst ze strony logowania - proste wyjaśnienie dla tych co boją się że stracą swoje konto na DP.

Serio?

A ja mam na dobrych programach mam, a na forum nie mam.

główna strona niema a na forum mam


A IQ jakieś jest? Zapytaj rodzinę. Sam nie sprawdzisz.

Jakąś szkołe zrób. Jedyna szansa.

Konto masz ale nie jesteś na głównej na nie zalogowany. Na stronie DP jest jakiś błąd, który powoduje że trzeba się logować po kilka razy zanim zapamięta sesję - u mnie zapamiętał po 4 zalogowaniu.

Wstawiłem identyczne obrazki jak ten @Leszek2204. Identyczne.
Wiesz jakim cudem?
Zrobiłem screena z Forum a potem przeszedłem na stronę Portalu, wylogowałem się i wykonałem następnego screena.

P.S. Jeśli nie wylogujesz sie z Forum ale wylogujesz się z Portalu, i tak przejdziesz z niego do Forum jako zalogowany na Forum.
Tak to działa. Jeśli chcesz się całkowicie wylogować z DP musisz wylogować sie z Forum i Portalu.
Wtedy bedzie konieczne podwójne logowanie

próbuję się zalogować ale odsyła do założenia nowego ? sam nie wiem dlaczego


11

1 polubienie

musiałem dąć nowe konto …
temat do Zamknięcia !!!

Tylko nie dmij za mocno …
bo utracisz Stare !!!

Dobra, nie przystoi mi ten żart. Sorry.
Jeśli sam nie założyłeś wcześniej 1 login, to teraz najprawdopodobniej masz go „z automatu”. Czyli bez potrzeby zakładania jakiegoś nowego konta, wystarczy tylko zalogować się NIE nickiem i hasłem, a e-mailem i hasłem. Oczywiście na ten sam email (na @wp, na który zakładałeś konto na DP). Z tego co wiem konto zostało automatycznie zmigrowane, więc chodzi tylko o jego potwierdzenie.

Tylko jak ktoś nigdy nie miał konta na @wp to i tak musi założyć nowe konto.

Ależ nie.
Jak ktoś tu logował się z innej domeny, to wystarczy że potwierdzi, że dany e-mail należy do niego.
A jak z domeny @wp.pl (tak jak np. Leszek2204), to jego konto zostało automatycznie zmigrowane.

A niby jak?