Jak odzyskać usunięte pliki

Mam pytanie, jaki program będzię dobry o odzyskania przypadkowo skasowanych plików w koszu ?

Cześć,

Sprawdź np. program Recuva

Instalować go na innym dysku np na karte sd ?

Cześć,

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zainstalować program na innym komputerze, z podpiętym dyskiem z którego chcesz odzyskać dane.

Niestety nie mam takiej opcji.A cofniecię systemu do dnia w którym zostały usuniete pliki zadziała ?

Cześć,

Wydaje mi się, że przywracanie systemu nie odzyska danych usuniętych z Kosza. Jeżeli chcesz je odzyskać, lepiej nie wykonuj na komputerze żadnych czynności dopóki nie odzyskasz danych.

To próbować programem RECUVA ?

Cześć,

Jeżeli nie masz możliwości podpięcia dysku do innego komputera, to chyba nie zostaje ci nic innego jak zainstalować w/w program i spróbować odzyskać dane.

Nie instaluj tylko pobierz na inną partycję Recuva - Portable:

http://www.piriform.com/recuva/builds

Można uruchomić nawet z pendrive. W opcjach zaznacz Głębokie skanowanie (Deep Scan)

Odzyskiwane dane również zapisz na innym dysku.

Odzyskane dane chciałem zapisać na dysku C tam gdzie się poprzednio znajdowały ,bo dysk D mam zajety RECORVERY i nie chcę ich usuwać a nie wiem czy można tam instalować inne pliki ?

Odzyskiwanych danych nie można zapisywać na dysku z którego zostały usunięte.

Korzystając z tego systemu powodujesz, że dane mogą zostać nadpisane i już nic nie odzyskasz.

Jakiego typu pliki chcesz odzyskać ?

Dodane 25.10.2013 (Pt) 21:23

Oraz czy posiadasz jakiś dysk zewnętrzny by przenieść na niego odzyskane pliki ?

Pliki video jeżeli chodzi o dysk to karta sd