Jak odzyskać Windows Media Center

Używam Windows 7 i prawdopodobie przez nieuwagę jakiś program czyszczący usunął mi folder Windows Media Center. W jaki sposób mogę go przywrócić.

Zrobić przywracanie systemu??

Dziękuję za radę, robiłem już przywracanie systemu, ale bezskutecznie. Prawdopodobnie program zostal skasowany wcześniej i nie ma już wcześniejszuch punktów przywracania. Mam przy tym pytanie czy nie dałoby się przywrócić z dysku instalacyjnego. Probowałem, ale nie widzę tam poszczególnych składników systemu. Jest to płytka z pakietem OEM do t.zw

aktualizacji z Visty do Windows 7. Zastanawiam się, czy nie powtórzyć aktualizacj ale już nie z Visty tylko z Windows 7 do Windows 7.

Z sevena do sevena nie dasz rady zrobić aktualizacji… Jeżeli masz upgrade’owany system z vista do seven’a, to w sumie nie stoi to na przeszkodzie, żeby odzyskać program. Wystarczy z torrentów ściągnąć obraz iso seven’a, wypalić na płytę dvd-rw i z tej płyty przywrócić program…

Przeczytaj zawartość tej strony dotyczącą tego tematu

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … ng-Windows. Wynikałoby, że jest taka możlieość, ale trudno przewidzieć skutki uboczne np utratę danych.

Jeśli FOLDER został usunięty to reszta flaków tego programu pozostało.

Weź z 7 do 7 ten folder, który został usunięty.

Powinno działać.

Próbowałem, ale po włożeniu płytki nie widać poszczególhych składników, lecz ogólne instrukcje o sposobie instslacji /poprzez aktualizację lub t.zw. migrację/. Moze coś żle robię.

Dodane 16.11.2009 (Pn) 21:49

Dzięki - Twoja podpowiedż naprowadziła mnie na trop. Przy pomocy “szukajki” znalazłem ścieżkę dostępu /bardzo dluga/ w pliku Windows na dysku C i doszedłem do pliku instalacyjnego i przywróciłem folder w calosci. wszystko OK.