Jak odzyskać zdjęcia z odtwarzacza mp3

Witam mam pewien problem wrzucilem zdjęcia z komputara stacjonarlego na odtwarzacz mp3 512 MB pamęci.Chciałem przenieść je na laptopa bym mógł je zgrać na plytkę i teraz nie mogę wogólę dostać sie do tych zdjęć:( czy istnieje jakiś sposób by je odzyskać?

dziękuję za pomoc pozdrawiam.

PS.Gdy chce otworzyć dysk wymienny F wyskakuje komunikat…F:\ nie jest dostępny nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy.

Czy problem występuje tylko, gdy podłączasz do laptopa, czy również, gdy podłączasz do komputera stacjonarnego (na którym nagrywałeś te zdjęcia)?

Jeśli tylko, gdy do laptopa to czy próbowałeś użyć innego wejścia USB?

Napisz jeszcze, co to za odtwarzacz i czy Vista jest 32 czy 64 bity.

System mam na lapku Vista 32 bity na stacjonarnym xp z innymi urzadzeniami nie mam problemu teraz gdy podłączam ten odtwarzacz mp3 BLACKline taka ma nazwe wyskakuje komunikat że wyszukuje sterowników STMP 3500 ale ich system nie znajduje:(

PS.tak wygkada odtwarzacz http://www.amazon.co.uk/Maxfield-BLACKLINE-1GB-MP3-USB-PLAYER/dp/B002V3Y366

Nie odpowiedziałeś mi na najważniejsze pytanie. Czy, gdy podłączasz ten odtwarzacz do kom. stacjonarnego to jest normalnie wykrywany i działa jak trzeba? Bo jeśli nie, tzn. że najprawdopodobniej coś popsuło się w samym odtwarzaczu (bądź coś jest nie tak z kablem USB). No przecież w końcu przy użyciu tego komputera nagrałeś te zdjęcia tak? Chyba, że robiłeś jakiś format na stacjonarnym ostatnio? I jeszcze jedno … Nie dostałeś żadnej płyty ze sterownikami do tego odtwarzacza?

Ten odtwarzacz ma odrazu wyjscie USB ale nie działa już na żadnym kompie poprostu go nie wykrywa więc chyba sie zepsuł.Zdjęcia były wrzucane jeszcze dzisiaj potem ogladałem je na laptopie i nastepnym razem nie chciały sie już otworzyć i chyba już nic z tego nie będzie bo nie mam pojęcia skąd wziaść sterowniki do odtwarzacza Maxfield BLACKline 512 MB. :frowning:

JA też próbuję właśnie znaleźć jakieś sterowniki do tego ustrojstwa, ale bezskutecznie. Tak, czy siak coś się musiało uszkodzić, skoro nie działa teraz też na tym stacjonarnym. Pytanie tylko co dokładnie padło. Może jeszcze da się te zdjęcia odzyskać jeśli np. uszkodziła się tylko jakaś końcówka, a sama pamięć w odtwarzaczu jest nienaruszona. Ale to już musisz pytać kogoś kto zna się na sprzęcie.

Dziekuję za chęci,może ktoś na tym forum sie znajdzie kto byłby w stanie pomóc…cóż złośliwość rzeczy martwych :?

Zapytaj w dziale http://forum.dobreprogramy.pl/hardware-sterowniki-f19.html (opisz dokładnie co i jak). Albo poproś modów o przeniesienie tego topic-a. A w sumie nie pomyślałem o najważniejszym. Czy masz jakąś muzykę na tym odtwarzaczu? Jeśli tak spróbuj włączyć. Jeśli zadziała, tzn. że pamięć jest jak najbardziej sprawna i problem najprawdopodobniej leży w samej końcówce USB.

Nie mam muzyki na tym odtwarzaczu bo był formatowany przed wrzuceniem zdjęć