Jak oglądać filmy na tv podpiętym do laptopa ?... pomocy

(Misiu36) #1

Witam

Otóż mam taki problem... pod łączyłem kabel s-video do laptopa i tv... wszystko super :slight_smile: działa i wogóle... jest obraz itp...

jednak gdy odpala np bestplayer czy jakikolwiek inny program do odtwarzania filmów... i odpalam w nim film... to widać np tylko napisy... jeśli są... jest dźwięk... na laptopie wszystko widać.. lecz na tv nic... oczywiście pulpit itp widać i wszystko... tylko w miejscu gdzie powinien wyświetlić się film... w tv nic nie widać... lecz na laptopie jak wsponiałem tak...

pomóżcie...

(maku13) #2

Spróbuj innego odtwarzacza, np. GOM Player lub innego.

(Cosik Ktosik) #3

Czasami pomaga wyłączenie przyspieszenia sprzętowego.

(Misiu36) #4

niestety ale nie ma różnicy... nadal to samo... nie widać obrazu w programie...

znaczy jakiego przyspieszenia sprzętowego... co konkretnie mam wyłączyć ;/

(Cosik Ktosik) #5

W katalogu D:\WINDOWS\system32 jest plik dxdiag.exe, tam w ekranie można wyłączyć, ale to spowolni gry.

Lepiej przeinstaluj sterowniki do karty graficznej oraz DirectX: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... tributable

(Kyoczek) #6

Wystarczy że ustawisz TV jako domyślny ekran... i powinno działać.

(Misiu36) #7

wybaczcie ale Wy chyba nie rozumiecie o co kaman...

obraz jest ... wszystko działa... w tv widzę wszystko... odpalam program do odtwarzania filmów... obojętnie jaki... i wszystko działa... jednak w tv nie widać aby film był włączony tylko napisy się w tym programie wyświetlają... jednak w laptopie wszystko ładnie widać...

(Cosik Ktosik) #8

Ależ ja to rozumiem i pod tym kątem próbuję dać Tobie rozwiązanie.

(Misiu36) #9

już wiem w czym problem ;s

ponieważ obraz Video (film) jest wyswietlany jako źrodło bezposrednio na monitor podstawowy co oznacza... że musiał bym dać

aby kopiowało wszystko... a nie tylko klonowało obraz... wystarczy, ze dam tv jako monitor pdst i wszystko działa ;p

dziękuje za wszelkie próby pomocy ;s