Jak oglądać filmy na tv podpiętym do laptopa ?... pomocy

Witam

Otóż mam taki problem… pod łączyłem kabel s-video do laptopa i tv… wszystko super :slight_smile: działa i wogóle… jest obraz itp…

jednak gdy odpala np bestplayer czy jakikolwiek inny program do odtwarzania filmów… i odpalam w nim film… to widać np tylko napisy… jeśli są… jest dźwięk… na laptopie wszystko widać… lecz na tv nic… oczywiście pulpit itp widać i wszystko… tylko w miejscu gdzie powinien wyświetlić się film… w tv nic nie widać… lecz na laptopie jak wsponiałem tak…

pomóżcie…

Spróbuj innego odtwarzacza, np. GOM Player lub innego.

Czasami pomaga wyłączenie przyspieszenia sprzętowego.

niestety ale nie ma różnicy… nadal to samo… nie widać obrazu w programie…

znaczy jakiego przyspieszenia sprzętowego… co konkretnie mam wyłączyć ;/

W katalogu D:\WINDOWS\system32 jest plik dxdiag.exe, tam w ekranie można wyłączyć, ale to spowolni gry.

Lepiej przeinstaluj sterowniki do karty graficznej oraz DirectX: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tributable

Wystarczy że ustawisz TV jako domyślny ekran… i powinno działać.

wybaczcie ale Wy chyba nie rozumiecie o co kaman…

obraz jest … wszystko działa… w tv widzę wszystko… odpalam program do odtwarzania filmów… obojętnie jaki… i wszystko działa… jednak w tv nie widać aby film był włączony tylko napisy się w tym programie wyświetlają… jednak w laptopie wszystko ładnie widać…

Ależ ja to rozumiem i pod tym kątem próbuję dać Tobie rozwiązanie.

już wiem w czym problem ;s

ponieważ obraz Video (film) jest wyswietlany jako źrodło bezposrednio na monitor podstawowy co oznacza… że musiał bym dać

aby kopiowało wszystko… a nie tylko klonowało obraz… wystarczy, ze dam tv jako monitor pdst i wszystko działa ;p

dziękuje za wszelkie próby pomocy ;s