Jak ograniczyć prędkość neta

Mam swojego kompa i laptopa i mają internet, połączone są przez hub’a. Jakl ten internet temu laptopowi ograniczyć? Ograniczyć download i upload, albo cholera wie co, zablokować programy p2p, bo porty są zablokowane :expressionless: HUB stoi u mnie na biurku i muli mi net jak siora ściąga z bearshare! Albo coś na tym laptopie mam zainstalować czy jak to? Może Netlimiter na laptopie zainstaluje? Doradźcie coś, bo mnie siostra zdenerwuje zaraz :twisted:

Z tego co mi się wydaje, to umozliwia to program --> Bandwidth Controller :slight_smile:

Tu zaglądłeś?

Albo nie umiem tego zrobić, albo tak powiem - pupa. :mrgreen:

Coś mi się wydaje, że u siebie na kompie tego nie zrobie - hub to jest takie coś, co się do tego wpina kabelek od internetu, a potem się wpina obok siebie kabelki od kart sieciowych obu komputerów, więc raczej z mojego komputera żadnej kontroli nad tym drugim nie mam :stuck_out_tongue: A można tego NetLimitera zainstalować tak, żeby się nikt o tym nie dowiedział?.. :wink:

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 20:29

Uuu… Pomyslimy :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 20:48

hehe egzamin zdał ten program co go squeet usunął, dzięki, że jego nazwe zacytowałeś :stuck_out_tongue: Ale mój sąsiad ma nazwe kompa, że ja… :rotfl: