Jak ominąć podanie numeru telefonu w czasie zakładania konta na YouTube

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać i liczę ,że mi pomożecie.Chciałbym sobie utworzyć konto na YouTube, lecz jest pewien problem.Aby je utworzyć, muszę zweryfikować swoje konto a w tym celu muszę podać swój nr. telefonu.Piszę coś tam o opłatach.Da się to jakoś ominąć ? I mam stare konto ale tam mam głupi nick.Chciałem go zmienić, ale gdy próbuje w tym całym Google+ to mi wyskakuje,że nowy nick nie jest zgodny z ich regulaminem, a sprawdzałem i powinno być ok …

Nie mam pojęcia co Ty robisz, że masz takie problemy.

Przed chwilą założyłem konto nie musiałem (ale mogłem) podawać numeru telefonu w celu weryfikacji oraz nic nie było napisane o opłatach.

Podstawowe, zwykłe konto konto na Youtube, Gmail, Google+ jest bezpłatne, płatna jest dodatkowa przestrzeń dyskowa.

misskopl , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wchodze na YouTube, daje Dodaj Konto, wpisuje swoje dane w tej ankiecie ( wpisuje ten kod bezpieczeństwa żeby ominąćweryfikację telefoniczną ) i wyskakuje mi po tym weryfikacja telefoniczna i nie da się tego ominąć.

skoro się nie da tego ominąć to po co kombinujesz? podaj im ten nr.tel i przyślą ci kod potwierdzający i po problemie. A tak w ogóle to opłat nie ma sam zakładałem konto z 5 dni temu to wiem, aha i jeszcze jedno na dany numer telefonu możesz założyć dwa konta w ciągu roku jak by coś :slight_smile:

Właśnie jest napisane,że jak podam nr, to zostanie naliczona opłata jak za zwykły sms…

Daj zrzut, powinna być opcja pominięcia. Chyba, że trafiłeś na jakąś chamską zagrywkę. U mnie też nie wymaga podawania numeru telefonu.

Tam jest taka opcja, “prove you are not a robot” i pod spodem jest checkbox z treścią "skip this verification (phone verification may be required). Nie zaznaczyłeś czasem tej opcji?

http://i.imgur.com/cqpgMRe.png

 

 

Klikam ‘‘kontynuuj’’ , i wyskakuje takie coś:

 

http://i.imgur.com/aDeA9ar.png

Nigdzie nie jest tak napisane! Czytaj dokładnie i ze zrozumieniem a nie “po łebkach”

Jest napisane,że mogą był naliczone opłaty za SMS’y.

 

Widzisz różnicę, między tymi Twoimi wypowiedziami?

Nie zakładasz czasem konta na tym samym e-mailu? Spróbuj na innym adresie. Możesz do tego wykorzystać alias, jeśli poczta udostępnia taką opcję, albo skorzystać z usługi e-maila tymczasowego.

Używam nowego e maila i pisze caly czas to samo.

 

Tutaj jest napisane o kosztach połączeń:

 

https://support.google.com/accounts/answer/114129?hl=pl&ctx=ch_UserSignUpWithoutGmailIdvChallenge&p=youtube

Czy słyszałeś o tym, by w Polsce ktokolwiek zapłacił za odebrany SMS? Przecież w ten sposób dałoby się w ramach “głupich dowcipów” obrabiać ludzi z kasy na koncie.

Podałem wyżej ten ich regulamin i tam jest napisane …

Co jest napisane? Zacytuj ten fragment, w którym jest podane, że zapłacisz za wiadomość, do tego za przychodzącą.

 

Po drugie - skoro chcesz mieć nowe konto, to naprawdę nie stać Cię na ewentualne wydanie maksymalnie kilkudziesięciu groszy na ewentualną wysłaną wiadomość?

A więc tak, utworzyłem konto.Musialem w polu imie i nazwisko zamiast MisskoPL wpisać MisskoPLPolska, bo tego krótszego nie przyjmowało, no i teraz na youtube się nazywaam MisskoPLPolska, i gdy robie kanał to się tak nazywam,lecz gdy robie kanał firmy, i moge sie nazwać MisskoPL pojawia mi się drugie konto i po zalogowaniu się mam do wyboru MisskoPL lub MisskoPLPolska, co zrobić , abym miał jedno konto po zalogowaniuo nazwie MisskoPL ?

Nie musisz się przełączać - wyloguj się ze wszystkich i zaloguj na to, które chcesz. U mnie dziala od “zawsze”

Jak skasować konto - https://support.google.com/youtube/answer/55759?hl=pl

Mam to jedno konto MisskoPLPolska, gdy chcę zrobić kanał to mi wyskakuje, moja nazwa czyli MisskoPLPolska i z taką bym występował na youtube.Jednak jeżeli chcę zrobić nazwę MisskoPL to musiałbym to oznaczyć jako firma.I miałbym dwa konta po zalogowaniu na youtube.Czy da się coś innego zrobić ?