Jak ominąć ten komunikat na Facebooku?

Chcę zmienić hasło do konta na Facebooku jest to ważne, ponieważ piszę z takim kolegą na Messengerze a kiedy nie mam dostępu do telefonu gdzie tam mogę pisać to chcę i na komputerze, ale nie pamiętam hasła i wyświetla mi się taki komunikat jak na zrzucie ekranu niby tymczasowa blokada, ale ona chyba już trwa 2 miesiące. Po kliknięciu w przycisk poinformuj nas o tym przenosi do strony logowania jak ja nie pamiętam hasła! Co zrobić, żeby ominąć ten komunikat?

Nie masz opcji resetu hasła? Zmień lub zresetuj hasło na tel. Wyloguj się z FB (Wywal aplikacje z telefonu), ponownie zainstaluj i tam będzie opcja resetu hasła.
No musisz tak spróbować, bo innego wyjścia nie ma. Chyba, że zainstalujesz drugą przeglądarkę na PC i tam spróbujesz.

W ustawieniach konta w aplikacji na tel. może też być opcja zmiany hasła.

No to "idź " do zmiany hasła i tam kliknij „zapomiałem hasło” wyślą Ci wiadomość na konto kontaktowe lub telefon.

No właśnie próbuje na innej przeglądarce i pojawia się dalej ten komunikat zmiana adresu IP w routerze nic nie daje, a do telefonu na razie nie mam dostępu, co zrobić, żeby zresetować hasło na Facebooku na komputerze, aby ominąć ten komunikat?

No, a na czyje konto chcesz się włamać???

Jak to na czyje? Na swoje chcę się zalogować a nie włamać nic nie pisałem, żebym chciał się włamać czy pan w ogóle czyta co ja piszę, czyta pan ze zrozumieniem?

A na messenger.com też to masz?

Dobra, problem już jest rozwiązany udało mi się go rozwiązać sam, nie wiem w sumie jak go rozwiązałem, ale jakoś się udało zmienić hasło.

Przy okazji ja polecam ci włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe 2FA. Tak dodatkowo, by zabezpieczyć konto .

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.