Jak oni śpiewają? - co sądzicie o programie?

Ja uważam, że ten program to nie wypał. Oglądam to czasem tylko żeby się pośmiać. Wkurzają mnie ciągłe reklamy i zachwalanie tego programu. Sama idea nie jest może zła ale samo wykonanie… Szczególnie denerwujący są prowadzący, a konkretnie Kasia Cichopek. Gdzie jej nie było? Nie mogę już na nią patrzeć. Także to ciągłe zachwalanie uczestników po ich występach (mówiąc łagodnie niskich lotów :? ) też mnie wkurza. Ale najbardziej śmieszą mnie jurorzy. Żeby oni chwalili takie występy? No cóż, ma się to w końcu po prostu sprzedawać. Choć Edyta Górniak to rzeczywiście pewnie tak sądzi jak mówi i zachwala tych którzy śpiewają tak jak ona, a jak to wszyscy wiedzą po Korei. W sumie sądzę, że śpiewać tam umieją co najwyżej dwie osoby.

A wy co sądzicie??

Uważam to za niewypał Polsatu i próbę walki z “Tańcem z gwiazdami”. Tego drugiego też nie specjalnie lubię, ale na pewno przyjemniej się na to patrzy niż na “jak oni śpierwają” :?

Typowy program dla podwyższenia oglądalności.

Poprostu jesteśmy świadkami walki prywatnych telewizji i musimy się z tym podgodzić, przy tym nie trzeba oglądać tych moim zdaniem trochę żałosnych programów.

Ten kto nie umie śpiewać, nie powinien występować w tym programie. Chyba, że chce on albo się upokorzyć, albo popisać i zwiększyć swoją sławę. :wink:

program nie przypadł mi do gustu,wszyscy są tacy sztuczni i się głupio szczerzą…

A dla mnie bomba - można sie czasem pośmiac i posłuchac Fajnych piosenek (nie zawsze tak jakby się chciała ale zawsze to coś)

A taniec Też spoko. To samo sądze tylko ze mozna sie z czego innego pośmiac (jurry)

Jedno wielkie gów… czy polsat nie ma już fajnych pomysłów na ciekawy program tylko robią same gnioty…

Lub inaczej: “suszą zęby” :slight_smile:

Ale wam powiem, że mi się to nie podoba. :roll: -Zresztą od czasu kiedy mam neta, bardzo rzadko TV oglądam. :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie to nic nie warty program, kopia Tańca z Gwiazdami tyle że tu śpiewają i to marnie śpiewają !!

to sam polsat

To chyba podstawowy cel stacji komercyjnej, nie sądzisz?

Dla mnie DNO, omijam szerokim łukiem.

Polsat traci widzów. Przegrywa programowo z TVN i to dośc wyraźnie. Jedynie gdzie do niedawna był liderem to platforma Cyfrowego Polsatu. Ale i tutaj TVN go powoli wyprzedza swoją N więc polsat jest na równi pochyłej. Wg mnie jeszcze dwa, trzy lata i polsat stanie się przeciętną telewizją typu PULS, TV4 czy Polsat 2. Dlatego w Polsacie nie stawiają już na innowacje tylko na imitację. Chcą się upodobnić do TVN’u za wszelką cenę a to się okarze tragiczne w skutkach.

Takie jest moje zdanie.

Kolejny program z cyklu “zobacz jacy my jesteśmy wspaniali i w ogóle”.

Nie oglądam i nie zamierzam.

Głupio mi za tych “spiewających” jak to oglądam… Dlatego nie oglądam :slight_smile:

Drugiej edycji raczej nie będzie. I to bynajmniej nie dlatego, ze nie ma wiecej “gwiazd” w kraju.

według danych platforma N kiepsko się sprzedaje…

A jakieś są?? !!

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 12:06

Nie wiem, nie widziałem żadnych danych. Z tym radziłbym się wstrzymać jeszcze kilka miesięcy. N jest od niedawna na rynku i takie rankingi nie są wiarygodne.

100% zgadzam się - strata pieniędzy: jęczą a mogli by te monety dać na biedne dzieci z Afryki

Złączono Posta : 11.04.2007 (Sro) 12:43

Ale kto Ci kupi TV z HD (żeby był efekt) i inne bajery!?

Ja już Polsatu nie oglądam denerwują mnie reklamy.Oglądam tylko Skazany na śmierć i czasami kryminale zagadki.

Serdecznie witam -

Choć mam telewizor, bardzo rzadko zmieniam kanały. TVN jest moją stacją wiodąca. Dlaczego?. Tylko tam jeszcze można coś konkretnego obejrzeć. Polsat w swych programach zbyt agresywnie chce dotrzeć do widza, co odnosi odmienny skutek. Widzowie przenoszą się do lżejszej w formie przekazu stacji TVN , o czym mówią wzrastające zadziwiającym tempie rankingi.

A co do programu?, sam mówi o sobie “Jak oni śpiewają?!!”. Dla przeciętnego słuchacza jest to już dużym dyskonfortem, ale dla osoby ze słuchem muzycznym - po prostu jest bolesnym przeżyciem.

Serdecznie pozdrawiam

TED 4.