Jak Opróżnić Dysk C W Windows 7

Witam, mam pewien problem.

Otóż brat ostatnio miał mojego laptopa i pościągał byle g**no (za przeproszeniem).

Szukałem wszędzie jak wyczyścić wszystkie te pliki, jednak zawsze jeszcze za pomocą CCleaner albo Odkurzacz.

A mi chodzi aby kompletnie wyczyścić laptopa do samego Windowsa. Jest taka możliwość?

Dzięki z góry ;).

P.S Posiadam jeden dysk twardy C , na nim jest Windows oraz inne programy.

Wchodzi w grę format i reinstalka systemu?

Ja również polecam format jeżeli chcesz wyczyścić laptopa na amen to nie ma lepszego sposobu.

Zawsze gdzieś pozostanie jakieś plik lub wpis w rejestrze.

Jeżeli nie będzie potrzebny kod ( zdarł się ) to oczywiście ;).

Oj kod będzie potrzebny. No niestety w tej sytuacji pozostaje ci dodaj usuń program, cclener i defragmentacja.

Cześć,

Kod tudzież klucz możesz przecież wyciągnąć z poziomu działającego systemu. Przykładowy program do takich działań to np. Windows Product Key Viewer.

Jeżeli jest to laptop i system jest z kopii recovery to nie ma szans na ponowne wykorzystanie klucza, bo klucze użyte do aktywacji systemów recovery różnią się od kluczy z naklejek na sprzęcie.

To da się czy jednak nie ? :slight_smile:

Może oczyścić za pomocą Ashampoo File Wiper (jakoś tak).

Dokładnie chcesz, by komputer był świeży, czyli po instalacji Windowsa?

Czyścić obecny system możesz ale wyciągnąć klucza się z niego nie da (jeżeli to oryginalny, fabryczny system od producenta) , bo i tak nie zadziała. Chyba, że twój obecny system wgrałeś sam i użyłem klucza z naklejki do jego aktywacji, z takiego systemu da się klucz wyciągnąć.

Trzeba było sobie klucz z naklejki spisać.