Jak opublikować stronę na Interii?

Mam konto na Interii i chce założyć bezplatną stronę. Kiedyś próbowałem tego, a teraz nie mogę znaleźć algorytmu jak to zrobić (raczej umieścić  - bo treść mam). Umieszczam np na Onecie za pomocą Total Commandera. Oświećcie mnie.

Robisz to tak samo przez TC lub każdy dowolny klient FTP. Pliki, jeśli nic się nie zmieniło, możesz wgrać przez webowego klienta FTP Interii, musisz się tylko zalogować na serwer FTP, powinieneś mieć tam odpowiedni odnośnik.

Tam masz również podane adresy twojej strony i pod tym samym adresem łączysz się przez FTP, np. konto na poczta.fm ma adres uzytkownik.fm.interia.pl, z tego co pamiętam były dostępne również alternatywne adresy.

Mirage_2000 to co tu piszesz to masło maślane że ciężko zrozumieć o co chodzi,bo piszesz o interi ,a wrzucasz chcesz na onet.

1."…Mam konto na Interii…"- jakie konto?,doprecyzuj czy na strefa,bo jeśli na strefa masz to klonto  to masz login i hasło,wchodzisz na strefa.pl logujesz się i ot tyle.

  1. W zakładkach (u góry po poczt…,kontakty,organizer,notatki) masz WWW klikasz pojawia ci się wgraj,foldery,pliki  itd.

3.W celu wgrania plików klikasz wgraj (pokaże ci się okno do wgrania plików z komputera) wybierasz pliki i zatwierdzasz.

  1. W zkładce foldery masz wgląd w układ folderów (strony są wrzucane do do strona www).

5.W zakładce pliki co nie trudno się domyśleć masz wgląd w listę plików (tych w kata;logu www).

  1. Mozna wrzucać archiwa zip i rozpakować na serwerze (przydatne- “czasami” pozwala zaoszczędzic trochę czasu)

Zdecytowanie lepszym rozwiązaniem do wgrywania plików jest użycie klienta FTP(pamiętam że czasami ich klient na stronie potrafił się biesić nie mozna było np usunąc pliku)

Z darmowych i fillezila się nada.

Mozna by jeszcze dopisać kilka punktów,ale możesz przecież resztę doczetać w zakładce pomoc (na samej górze po lewej stronie po ustawieniach) … jest?  to fajnie  :slight_smile: