Jak otworzyc film rmvb z napisami w subedit

Siemka :wink:

Mam prośbę o wytłumaczenie jak to zrobic :slight_smile:

Wytłumacze dokładnie wszystko :wink: Mam film rmvb z napisami, obejrzałbym w real alternative ten film ale sie dowiedziałem że on napisów nie otworzy, wiec chcę obejrzeć w subedit :slight_smile: I gdy otwieram za pomoca tego programu to weskakuje komunikat że format jest nie obsługiwany, mam prośbę jak wgrać stery (gdzie, jakie) abym mógł spokojnie film obejrzec z napisami :slight_smile:

Mam nadzieję że pomożecie :wink:

Probowałeś w opcjach dodać format RMVB do listy obsługiwanych formatów?

Znalazłem w opcjach w zakładce skojarzenie odznaczone rmvb ale zaznaczyłem i nadal to samo…

Jak masz zainstalowany realalternativ, zmień rozszeżenie pliku .rmvb na .avi i odpal w subedicie lub bsplayer, u mnie działa (Real Alternativ 1.7.5)

Rozumiem że mam przekonwertować? Bo gdy zmieniam sama nazwe to to nic nie daje;]

A jeszcze gdy otwieram w real alternativ i chcem napisy wczytac to to wyskakuje:

"To load subtitles you have change the video renderer type and reopen the file.

  • DirectShow: VMR7/VMR9 renderless or Haail’s

  • RealMedia: Special renderer for RealMadia, or open it throught DirectShow

  • QuickTime: DX7 or DX9 renderer for QuickTime

  • ShockWave: n/a"

Spróbuj odtworzyć w media player classic :slight_smile: Napewno będzie wszystko dobrze działać :!:

No porobiłem w opcjach media classic player cos tam pozmieniałem na direct9 itp i chodzą, ale szkoda ze napisy nie dopasowane i filmu i tak nie da sie obejrzec :smiley:

Dzieki wszystkim za starania :slight_smile:

instalujesz tylko real alternative i film rmvb z napisami mozesz oglądnąc w większosci odtwarzaczy,all player,subedit itd.A napisy sciągasz napiprojektem.

ściągasz paczkę kodeków i w każdym playerze otworzysz film.

lub kmplaer