Jak otworzyc kilka stron w tym samym oknie

Jak umieścić przycisk " pokaż pulpit" na dole na pasku narzędzi i drugie pytanie czy w XP jest możliwe takie coś, że jak otwieram stronę internetową to żeby po kliknięciu prawym przyciskiem myszy mógł otworzyć kilka stron internetowych w tym samym oknie a nie w nowym. Jak to zrobić???

Jeżeli masz Firefoxa >> narzędzia >> opcje >> karty >> zaznacz w nowej karcie

pokaż pulpit włącz szybkie uruchamianie w paskach narzędzi tam powinna być ta ikona

:slight_smile:

niestety ma internet explorer;-) na Viscie było to możliwe a w XP nie wiem jak to zrobić

IE >> narzędzia >> opcje internetowe >> zakładka ogólne >> obszar karty >> ustawienia

:slight_smile:

wszytsko sie zgadza ale tylko do zakłądki ogólne - później juz nie mam obszaru karty ze o ustawieniach juz nie wspomnę;-(

tego nie masz?

5f5b95b57a42a71am.jpg

:slight_smile:

włąsnie nie mam;-( mam tylko : strona główna, tymczasowe pliki internetowe i historia, a karty nie mam zupełnie, nie wiem dlaczego jeje nie wyświetla może trzeba gdzieś coś zmienić w ustawieniach tylko gdzie???

może skorzystaj z któreś nakładki na IE http://www.searchengines.pl/Nakladki-na-Internet-Explorer-t21339.html

:slight_smile:

Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Tym razem jako OT - kosz.

zainstalowałem nakładkę i sumie jest nieźle ale to sie otwiera w innej przeglądarce a nie w explorer, a ja taak lubię tego explorera, no ale dzięki

Ale lepiej jest korzystać Mozilli Firefox, jest szybszy i w ogóle. W Firefoxie wciskasz “CTRL+T” i masz nową kartę.