Jak otworzyć napisy?

Próbuję otworzyć ściągnięte napisy do filmów winrar-em i nic mi się nie otwiera .Pokazuje się informacja,że archiwum ma niewłaściwy formar lub jest uszkodzone. W jakim programie mam je otworzyć.???

Ściągnij je jeszcze raz.

za pomocą WinRara tylko musisz jeszcze raz zassać te napisy bo tak jak ci pisze są uszkodzone:P

Nie chodzi mi o jeden raz próbwałam otworzyć ponad 30 napisów i nic

Może źle je ściągasz?

I z jakiej strony?

z różnych po polsku i po grecku,wiele z tych napisów jest w napisach najczęściej ściąganych więc nie wiem prawdopodobnie ja robię coś nie tak

Daj jakiś link.

Spróbuję ściągnąć na kilka sposobów.

np.http://www.greeksubs.com/subtitles.php film Volver

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 20:12

no i nic? nikt mi nie pomoże?

jest taki fajny program do sciągania napisów napi-projekt - sciąga napisy do odpowiedniej wersji filmu długości , czasu ilości klatek itd. napisy bez kompresji takze gotowe do użytku.

U mnie wszystko jest OK.

Jakiej przeglądarki używasz?

Korzystasz z jakiegoś download mngra?

z Firefox bardzo proszę czy możesz mi napisać krok po kroku co powinnam robić, tak jak dla jakiegoś debila, bo mnie szlak trafi.Nie mam pojęcia co robię źle.Byłabym bardzo wdzięczna. ] :frowning:

wchodzisz na stronę > wybierasz napisy (ja wybrałem na M i pierwszy z góry MacGyver :lol: ) > klikasz > otwiera się okno co masz zrobić > zaznaczasz zachowaj plik na dysku > otwiera się okno gdzie zapisać > ok > napisy spakowane w Winrar > wypakowujesz

xenianna co to za filmiki ??