Jak otworzyc partycje recovery

Witam. Mam problem, mianowicie chce mieć dwa systemy na moim lapku xp i viste. Zeby wszystko działało muszę pierw zainstalować xp a potem viste (konieczna kolejność żeby mieć menu wyboru) ale pojawia sei problem bo viste mam jako recovery cd i gdy chce zainstalowac z tego to chce mi się formatować cały dysk czyli taka instalacja odpada. Załatwiłem sobie oryginalna viste z MSDNA mojej uczelni i teraz problem polega na ściągnięciu informacji z dysku recovery bo są tam wszystkie sterowniki a szczerze mówiąc wolał bym je niż ssać z neta (te ze strony toshiby nie są najlepsze). Wiec pytanie “jak otworzyć partycje recovery aby skopiować ale nie stracić tych informacji co sa na nim zapisane”

P.s. najlepiej jak by była jakaś możliwość bez używania 2 kompa bo mam tylko lapka aktualnie.

Dziękował ;]

Są dokładnie te same co masz na swoim laptopie jak był od nowości :stuck_out_tongue:

niee bo są niby nowsze i jokoś tak słabo działają np od grafy (go7300 hm) a na stronie geforca nie ma do tego sterów. Naprawdę wolałbym stery z recovery disk :slight_smile:

Podaj jaki to laptop.

Może Total Commanderem dostaniesz sie do tej partycji. A jak nie to stwórz płytę ratunkową wg instrukcji producenta i tam szukaj sterów.

Moroq , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Laptop to toshiba a200-1gh a przez TC nie mogę się dostać do tego dysku.