Jak otworzyć pliki office po odzyskaniu?

Witam.

Mam problem dziś, a mianowicie chodzi o otworzenie dokumentów odzyskanych z dysku sformatowanego. Mam wszystkie dokumenty, tylko nie mogę ich otworzyć. Raz wyskakuje błąd że plik został uszkodzony, a raz błąd konwertera mswrd632.wpc. Jest jakiś sposób na naprawienie tego, abym mógł otworzyć te pliki? Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Wpierw poprawka do office, bo może problem zniknie - link z numerem pod obrazkiem, potem dopiero główna porada z tej stronki http://notatnikgeeka.blogspot.com/2011/ … homic.html dotycząca rejestru. Radziłbym skopiować nazwę klucza do notatnika, żeby w razie czego umieścić go z powrotem.

Cały czas otwiera mi się okno z konwersją pliku.

Nie wiem już jak to naprawić, 1200 dokumentów odzyskłem i zadnego nie mogę otworzyć, u siebie ani gdziekolwiek.

Jest coś do naprawy plików .doc ?

Mnie pliki worda doc otwiera w wordpad. Jakie office?

Mam 2003, 2007 i openoffice 3.3

Gdzie miałeś zapisane te pliki? Podaj lokalizację (dysk, folder).

Dysk był podzielony na dwie partycje. Jak padła płyta główna wykasowało wszystko. Teraz już odzyskałem pliki tylko nie mogę ich otworzyć. Jedne z nich były na pulpicie, te jestem w stanie otworzyć, ale ich było niewiele większość na drugiej partycji

Może skorzystaj z naprawy doc http://www.freedownloadscenter.com/Busi … _Word.html Przetłumacz sobie, to chodzi o otwieranie doc, których normalnie word nie otwiera.

Wyraźnie pisałem, podaj lokalizację (litera dysku, nazwa foldera). I w jaki sposób odzyskiwałeś.

Programem easyrecovery professional.

No na pulpicie czyli

C:\Documents and Settings\xxx\Desktop

oraz na partycji

D:\folder1

D:\folder2

Lecz po podłączeniu tego dysku co padł została jedna partycja i czysta.

nic nie było, ale dokumenty udało się odzyskać, ale już nie otworzyć ;/

A czy ten dysk przed odzyskiwaniem był używany?

Tak, został sformatowany i dwa foldery na nim utworzone D:\folder1 D:\folder2 ale nic innego nie było robione, żadne więcej modyfikacje, tworzenie dokumentów. Tylko te dwa foldery.