Jak otworzyć prezentację power point zapisana w office 2000?

dziewczyna dostała materiały szkoleniowe i nie chce jej ich otworzyc.niestety nie może ich zgrać z pracy.czy wystarczy że zmieni rozszerzenie na rtf i otworzy sie to w office 2003?

możliwe że sytuacja jest odwrotna tzn że zapisane jest w 2003 a ona ma w pracy 2000

W jakim formacie są te materiały? Jeżeli to prezentacja i nie ma PowerPointa, to niech ze strony MS ściagnie PowerPoint Viewer i po kłopocie.

ma power pointa,w formacie power point to jest zapisane ale wydaje mi się że zapisane w pp z 2003 r. a ona w pracy ma chyba pp 2000r

nie może nic sama instalowac ani pobierac z netu a informatyk na urlopie a jedyny który pozzostał nie ma pojęcia co zrobić :wink:

Skoro to informatyk, to chyba powinien wiedzieć jak to zrobić.

chyba pseudoinformatyk jeśli nie ma “pojęcia” co zrobić :o :stuck_out_tongue:

Niech sciąga wyżej wspomiany PowerPoint Viewer 2003 i nie patrzy na niego :smiley: , jest to darmowa aplikacja dzięki której można przeglądać prezentacje utworzone w PowerPoint97 i nowszych, więc nikt nie ma prawa posądzić o instalowanie nielegalnego oprogramowania, a pracować przeciesz trzeba :wink:

Jeśli dziewczyna nie zna hasła admina(a najwyrażniej tak jest ) to i tak sama z konta z ograniczonymi prawami nic nie zainstaluje.

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 22:46

Niech spróbuje ppm na plik - otwórz za pomocą i wskazać power point. powinna się odpalić nie prezentacja ale projekt. No ale do przejrzenia wystarczy.

:o

Co chcesz osiągnąć zmieniając rozszerzenie prezentacji (pps, ppt) na rozszerzenie pliku tekstowego (rtf) :?

Prezentację PP 2000 bez problemu otwierasz w PP 2003, gorzej odwrotnie :arrow: prezentacja się otworzy ale nie będzie wszystkich efektów których dodano wiele w PP 2003