Jak otworzyć zdjęcie z rozszerzeniem .jpg [01_11].dat

Witajcie,

Czy ktoś z Was wie może jak otworzyć zdjęcie z takim dziwnym rozszerzeniem:

pictures of Seminar OS14-2009 ?? 213.jpg [01_11].dat(999KB)

dostałam je mailem od mojej znajomej z Chin:) i bardzo mi zależy,aby je otworzyć.

Będę wdzięczna za pomoc.

zmień na .jpg

próbowałam i nie działa:(

w nazwie tego pliku jest kilka chińskich liter,może dlatego nie działa?

PPM na piku >> otwórz za pomocą … i wybierasz program

Jesteś pewna że niema tam czegoś ukrytego w tym zdjęciu ?

zdjęcie jest raczej w porządku.

zmieniłam nazwę na zdjęcie.jpg i jak próbuję otworzyć to pojawia się komunikat :

próbujesz otworzyć plik typu “plik dat”(.dat), czyli nie zmienia mi na jpg nawet jak mu zmienię nazwę

po 1 skad mniej wiecej sciagales to zdjecie ?

i po 2 ile waży ?:stuck_out_tongue:

Najprawdopodobniej to będzie wina programu pocztowego spróbuj pobrać przez przeglądarkę

Jeżeli to nic tajnego to możesz mi to przesłać na maila zobaczę czy coś poradzę

Spróbuj użyć narzędzia rename z wiersza poleceń. Poza tym nawet w programie MS Paint byś mógł obejrzeć zdjęcie o rozszerzeniu *.dat

Ale męskie świnie :slight_smile:

Każdy pisze “próbowałeś” “byś mógł”

Zauważcie, że Margoo to kobieta:)

照片 tyle mi się udało z tego wydobyć, znaczy to zdjęcia ,jest ich tam sporo niewielkiego rozmiaru. Prześlij mi kopie tego maila

EDIT

Nie może Ci koleżanka tego np. przez skypa wysłać ?

Jak widać ten plik u ciebie w mailu ? Ma jakąś nazwę ?

W opcjach programu pocztowego odblokuj zabezpieczenia pobierania obrazów i załączników.

Spróbuj otworzyć programem XnView :wink:

nic z tego :frowning:

Ogolnie, to to, że rozszerzenie jest .dat, oznacza, ze plik został przesłany w części , nie cały, nie otworzysz tego jpg’a.

Możesz do niej napisać, by wgrała swoje zdjęcie na imageshack.us albo na dowolną inną stronę, i przeslała Ci link.

Nic z tego mam oryginalny mail który dostała Margoo , plik jest uszkodzony i nic nie jest w stanie tego otworzyć, próbowałem jako jpg, gif, zip, rar, docx, pdf, kilka rodzai prezentacji, próbowałem kilka różnych programów i nic. Myślę ze jedynym rozwiązaniem będzie poproszenie o ponowne wysłanie

Już poprosiłam o ponowne przesłanie zdjęć.

Tylko w jaki sposób ma to zdjęcie zostać przesłane, abym mogła je otworzyć?

Dziękuję za pomoc i rady.

Margoo- > imageshack.us

niech wejdzie, wgra zdjecie, i przesle Ci link