Jak pisać litery z łacińskimi znakami (ă, ŏ, ī, ū itd.)?

Witam!

Nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale zaryzykuję.

Otóż chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość przełączenia na Windowsie 7 klawiatury z polskiej na łacińską tj. taką, która posiada litery ze znaczkami oznaczającymi długość samogłoski (ăĕĭŏŭāēīōū). Potrzebuję ich do napisania sporej ilości łacińskich słówek. Wiem, że takie litery istnieją w tablicy znaków, jednak mechaniczne wklejanie ich do każdego słowa jest uciążliwe. Czy dałoby się zainstalować klawiaturę, która pozwala na szybkie wpisywanie takich liter, np. tak jak w języku polskim, gdzie wystarczy nacisnąć prawy Alt, aby z “c” zrobić “ć”? Jeśli tak, to skąd ją ściągnąć? A może istnieje jakiś program, który oferuje taką możliwość? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Myślę, że używając programu AutoHotkey można wprowadzać te litery w wygodny sposób nie zmieniając języka klawiatury:

http://www.dobreprogramy.pl/AutoHotkeyL … 12731.html

Nie bardzo potrafię obsługiwać ten program. Szukałem gotowych skryptów na forum, ale nie znalazłem. Zainstalowałem microsoftowy Keyboard Layout Creator 1.4, ale nie wyświetla mi klawiatury do edytowania (platformę .NET zainstalowałem). Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Nie jestem pewien, ale może w tabeli kodów ANSCII by się coś znalazło?